Перейти до контенту

„Диктатура? Зате ефективно!“

„Диктатура? Зате ефективно!“

 
Україні потрібен не лише Порох, але й Хунта!

Під час війни потрібна жорстка національно-державницька диктатура! Бандерівська диктатура! Порох з перцем, щоб аж очі виїдав! Щоб як Каудильйо Франсіско Франко, який рятував своє Королівство Іспанія від гібридної війни Совєтів. Щоб ватяні метастази вичищались безжально, як це робив Каудильйо. Щоб вата аж скавчала, а паяци щоб гойдались на гілляках понад кордоном з Мордором!

„Диктатура? Зате ефективно!“
© Енакім Скайвокер (Дарт Вейдер)

„Диктатура? Зате ефективно!“ — казав ще юний Енакім Скайвокер, розмірковуючи над формою правління під час війни.
Бо перше значення давньоримського терміну "dictator" означає — відповідальність за Державу під час війни!
Диктатор (латиною dictator від dicto — диктую, наказую) — посадова особа у Стародавньому Римі, наділена усією повнотою державної влади, що призначалася за пропозицією Сенату у випадку зовнішньої чи внутрішньої небезпеки, яка загрожувала Римській Республіці.

5 років війни проти України…
13 тисяч загиблих Українців в цій війни…
Від Небесної Сотні до полеглих вчора на лінії фронту…
Всі ці 5 років в країні невпинно в режимі нон-стоп діють ворожі до України медія!
В Україні немає ЖОДНОГО українського телеканалу, є лише телеканалізації! Навіть, здавалося б, головний Перший Національний aka "Суспільне Телебачення" — й той малював мапи України без Криму та грався в "ґолубєй міра" на відборах до "Євробачення"! Решта телеканалізацій належать оліґархам і теж ведуть інформаційну війну проти України. На каналізації "1+1" бєні коломойскоґо взагалі в режимі нон-стоп цілодобово щодня крутять тільки "продукт" українофобного "квартала", розбавляючи істеричними брехливими "ТСН".
Коли на Майдані "беркут" забивав палицями Українців, "квартал" шутіл про "ебонітовиє палочкі і елєктрічєство", коли Захисники України вже гинули на фронті, "квартал" шутіл про "простітутку" Україну!
В новорічну ніч каналізація "1+1" вивела в етер бєніного паяца замість новорічного привітання Верховного Головнокомандувача України, стартувавши вивід цього клоуна на політичну арену.
І ось маємо результат — "дєнь ЗЄлєнскіх чєлавєчкав"

Проголосували…
17% свідомих Українців!…
17% підтримали Верховного Головнокомандувача…
17% підтримали Державність і Незалежність України…
Решта 83% — пост-совєтське малоросскоє бидло! З цього стада понад 30% "ґаласавалі по-пріколу", 13% за жюльку, 16% — риґи, решта — тупість.
Вата костурбата консолідувалась, показала високу явку і проголосувала ПРОТИ УКРАЇНИ!
Ось і весь діагноз народу, котрий попри все НЕ бажає стати громадянами і Нацією, а воліє повзати на колінах перед загарбниками, аби лиш у них не забрали тілівізірь і жрачку з холодильника!
Це ганьба ганебна…

Це — наслідок проґавленої інформаційної безпеки Держави!
Нащо нам імпотентний мінстець? Питання риторичне. І зайве!
Бо необхідно було діяти жорстко! Не гратися в демократію та лояльність до всих і всього.
Кацапи обзивали нас "Хунта"? Ну так і потрібно було стати Хунтою! Справжньою військовою Хунтою, жорсткою і безкомпромісною!
Франсіско Франко в 1936 році не мав іншого вибору, йому потрібно було рятувати Іспанію від совєтської окупації! І він став на чолі Хунти, і неймовірною ціною зміг звільнити свою Іспанію від совєтських окупантів та коллабораціоністів. Так, він встановив диктатуру, не таку жорстку, як вимальовувала совєтська пропаґанда, але безкомпромісну. І всю ту ватну біомасу, котра привела Совєти в Іспанію, Каудильйо змусив відбудовувати зруйноване війною Королівство. А з тими, хто й після вигнання совєтських окупантів мріяв про "народную рєспубліку" — розмова була не довше пострілу в голову! ЗІ зрадниками не панькались! Бо гарний зрадник — мертвий зрадник!
Диктатура? Зате ефективно!

Я виступаю за жорстку військову диктатуру!
Вата повинна палати!

Такі роздуми навіяло спостерігання цієї ночі за надходженням результатів на ЦВК. Чверть протоколів оброблено, і бєніна кукла вже набрала понад 30%, жюльки й риґи теж дихають в спину Верховному Головнокомандувачеві, який отримав менше 17% і цифра падає…
П'ятий рік війни, трясця, а результати волевиявлення показують нам відрив вдвічі бєніного клоуна від чинного Верховного Головнокомандувача України!
Бо свідомих Українців у нас всього 17%… А решта — невдячне пост-совєтське бидло — всі 83% малоросскоґо ватяного стада!

Я виступаю за жорстку військову диктатуру!
Хунта! Україну врятує Хунта!

 

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

 
2019.IV.1
© Dem'än Dzüba
© «Porohivnyçä»