Перейти до контенту

Россіяни відрізали голови, знімали шкіру і вирізали серця полоненим Українцям…

Россіяни відрізали голови, знімали шкіру і вирізали серця полоненим Українцям…

 
«Миротворець» публікує свідчення ветерана АТО про нелюдські катування Українців россійсько-фашистськими окупантами та їх найманцями бойовиками.

З перших днів війни Службою Безпеки України задокументовано багато свідчень нелюдського ставлення і катувань українських військових та мирних громадян з боку російських військових, найманців, а також представників т.зв. воєнізованих формувань.

Російські військові і найманці жорстоко катували полонених добровольців і бійців ЗСУ, відрізали їм голови, знімали шкіру і чинили інші тяжкі злочини…

Про це повідомив екс-боєць батальйону “Донбас” Дмитро Куліш, який пройшов російський полон після Іловайська, на спільній прес-конференції з СБУ і МЗС.

Дмитро Куліш також розповів, що його батальйон “Донбас” воював саме з російськими військами та російських військових вони брали в полон. Крім того зазначив, що відповідальність за всі катування, яких зазнали українські військові в ОРДЛО лежить саме на російських військах, бо саме вони передали туди заручників.

“— Не всі повернулися з полону. Є випадки відрізання голів… Є випадки зняття шкіри, і багато ще звірств, які можуть підтвердити ті, хто там були”, — розповів він.

За словами бійця, одному з його побратимів росіяни навіть вирізали серце!…
У бійця батальйону Донбас вирізали серце, а далі цілий день тягали по дорозі труп

“— У 2014 році нашого бійця батальйону “Донбас” російські найманці прив’язали на трос за вантажний автомобіль, тягали на тросі, потім йому вирізали серце, чому є фото- і відеопідтвердження”, — розповів Куліш.

У свою чергу голова СБУ Василь Грицак додав, що задокументовано багато фактів, коли катування відбувалися на територіях РФ під керівництвом ФСБ.

“— Багатьох з тих, хто катував наших бійців, ми ідентифікували. Деяких з них ми знаємо за позивними. Я переконаний, що пройде час, і ми зможемо притягнути їх до відповідальності”, — сказав Грицак.

Крім того, батько українського політв’язня Павла Гриба пан Ігор розповів, що улюбленим методом тортур співробітниками ФСБ в’язнів Кремля є застосування електроструму.

— Дуже важливо зрозуміти, що було, щоб це не відбулося ще раз. І дуже важливо показати, хто стоїть за цим. Відповідальність і росії, як країни, яка свідомо спонсорує тероризм, яка бере участь у тортурах, і свідомо їх застосовує, — Павло Клімкін.

— Дякую. Шановний пане міністре, ваші високоповажносте панове посли, працівники дипломатичного корпусу, працівники ЗМІ, гості. Я дякую вам за унікальну можливість для Служби безпеки донести ту правду, якою ми володіємо, ту страшну правду про те, що робилося на сході нашої держави та на території російської федерації… З перших днів війни Службою безпеки вживалося дуже багато заходів для документування нелюдського ставлення та катувань українських військових та мирних громадян з боку російських військових, найманців, а також представників т.зв.воєнізованих формувань. Сьогодні ми презентували вам 6 збірок, в яких ми зібрали свідчення 435 бранців, які перебували в таборах смерті, – Голова Служби безпеки України Василь Грицак.

25 червня 2018 року. Спільний відкритий брифінг голови Служби безпеки України Василя Грицака та Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна для представників дипломатичного корпусу щодо злочинів Російської Федерації, а також її окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях України, зокрема, застосування тортур до заручників та незаконно утримуваних осіб. У ньому також беруть участь звільнені заручники та представники “Об’єднання родичів політв’язнів Кремля”.

Джерело матеріялу:
© «Миротворець»

Коментар «Порохівниці»

Варто додати, що методи тортур кацапських недолюдків лишаються незмінними принаймі вже понад 100 років.
Українці вперше в новітній історії зіткнулись з такими тортурами під час першої совєтської окупації 1917 року, коли "красноармєйская" орда муравьёва катувала полонених студентів під Крутами, а потім, захопивши Київ, почали "топіть в крові", влаштувавши погроми та перший "красный тєррор".

Відтоді насильство і "красный тєррор" стали основними методами утвердження совєтського окупаційного режиму.
Вже після остаточної окупації України в 1921 році совєтські окупанти розгорнули справжній "красный тєррор".
В Україні дії "красноармєйцев" відрізнялися особливою жорстокістю: ЧК ("чрєзвычайная коміссія" — чєкісты) використовували скальпування і "сніманіє пєрчаток", застосовували розп'яття… Козаків і офіцерів Армії УНР катували найбільш жорстоко… Живцем вспорювали живіт… Обливали керосином і підпалювали… Було також часто застосоване спалювання живцем у паровозних топках. Відрізання пальців, відтинання кінцівок живцем, знімання скальпу живцем, відтинання голови — незмінний набір кацапських тортур! Крім того, застосовувались ті ж тортури, що й нині: "ласточка" (підвішування та розтягування), "роза" (через трубу в анальний отвір запихували колючий дріт, потім висмикували), саджання на кіл, саджання на пляшку, запихування у анальний отвір жертві монтировок, ломів, кастрація, тощо — такі найбільш збочені тортури особливо полюбляють кацапи!

Все це відбувалось як сто років тому, так і під час нинішньої війни кацапів проти України.
Чисельні свідчення таких тортур на Донеччині лиш підтверджують той факт, що маємо справу не з людьми, а з недолюдками!

Маємо нарешті усвідомити прості й очевидні речі:
Кацапи це не люди! Кацапи це недолюдки!
Гарний кацап — мертвий кацап!
Побачив кацапа — вбий, доки кацап не вбив тебе!