Перейти до контенту

Режим Зє-коллаборантів розпочав війну проти Захисників України

Режим Зє-коллаборантів
розпочав війну проти Захисників України

 
Це було очікувано…
Після того, як в квітні кремль провів спецоперацію "выборы на Украінє" і всадив в президентське крісло блазня-маріонетку, почався стрімкий демонтаж Держави Україна та стрімка дискредитація Захисників України — військових, добровольців, волонтерів, медиків…
Після останнього "норманського формату" в Парижі, де фактично без України була вирішена доля України (а так званий "прєЗєдєнт" не захищав інтереси України, а навпаки, "подобострастно" хіхікав перед Хуйлом), по завершенню цього фарсу розпочалась атака на Захисників України. Організоване злочинне угрупування під аббревіатурою "МВД", під керівництвом злочинця авакяна розпочало масові арешти Захисників України — військових, добровольців, волонтерів, медиків…
З шухляди було витягнуто один з так званих "висяків" і до нього білими нитками почали пришивати військових, добровольців, волонтерів, медиків…

Мета цієї кремлядської спецоперації цілком очевидна: дискредитація і демонізація Захисників України!
Відтепер в Україні ті хто боронив нашу Державу від россійсько-фашистських окупантів перетворюються зє-коллаборантським режимом на "терористів і вбивць".
Власне так, як цього бажає кремль!

Це вже "червоні лінії" чи ще не "червоні лінії"?

12.ХІІ.2019 так зване "МВС" ("Міністерство Вигаданих Справ") на брифінгу за участі самого "прєЗєдєнта"-сцикла гучно повідомляють, що у підриві авто з Шереметом "підозрюють" п’ятьох людей: відому дитячу лікарку, хірурга-кардіолога й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта з гурту “Riffmaster”, добровольця Андрія Антоненка, медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, добровольців Владислава та Інну Грищенків.
13.ХІІ.2019 так званий "суддя" сумнозвісного й одіозного антиукраїнського "пєчєрскоґо суда" (Печерського районного суду міста Києва), відомий за справами проти Майданівців, сєпар сєрґєй волк відправив Яну Дугарь під цілодобовий домашній арешт, а Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка — у СІЗО без права застави на два місяці.

"Захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси, задля дестабілізації ситуації в країні…"

З таким, суто мєнтовським формулюванням з відчутною кремлядською риторикою (ага, про "ультранаціоналістичні ідеї" та "арійську расу" особливо зашкварно) оголошували "вбивцями і терористами" Захисників України!

Жодної презумпції невинності — людей просто оголошують "вбивцями і терористами" у прайм-тайм, немов в трансляції чергової серії бидлосеріала "слуґа народа". Проте, на жаль, цей "серіал" зараз є реаліті-шоу, і всі ми в ньому є учасниками, навіть якщо й не бажаємо цього…

"Вчора телевізор зруйнував моє життя" — збентежено повідомила на судилищі пані Юлія Кузьменко — дитячий хірург-кардіолог, яка надавала допомогу військовим під час АТО.

II► "Вчора телевізор зруйнував моє життя"

Отже, 1937 рік настав!
Кремлядський зє-коллаборантський режим задіяв чєкістські методи.
Відтепер звинувачення в будь-чому можна пришити білими нитками до будь-кого, а насамперед, до Захисників України, військових, волонтерів, патріотів…
Українці вже охрестили це ганебне судилище "справою лікарів", згадуючи сталінські репресії. Власне, методи ті ж самі.

Першими жертвами свавілля кремлядських зє-коллаборантів та авакянського криміналітету стали саме Захисники України.

Юлія "Лиса" Кузьменко — дитячий хірург-кардіолог, волонтерка, яка раз на місяць вирушала на лінію фронту й надавала медичну допомогу пораненим Захисникам України.
У 2016 році Юлія Кузьменко отримала від Верховного Головнокомандувача і Президента України Петра Порошенка нагороду "За гуманітарну участь в антитерористичній операції", а також має волонтерську премію "Євромайдан SOS-2016.
Юлія Кузьменко є єдиним лікарем в Україні, хто володіє рядом методик з надання ендоваскулярної допомоги дітям з вадами серця.
З 2002 року здійснила понад 3000 операцій — таку кількість дітей, переважно немовлят, врятувала пані Юлія! Сім патентів — на методики, які першою впровадила в дитячу кардіохірургію. Має 70 друкованих робіт. Кандидат медичних наук. Десятки подяк, нагород, грамот.
Медик Майдану. Волонтер. Мама.
На наступному тижні у Юлі Кузьменко було призначено 9 операцій — діткам.
Пацієнти віком: 2 місяці, 1 рік, 4 роки, 6 років, 7 років і 10 років.

Її під прицілом десятків відеокамер показово вели через залу сумнозвісного й одіозного антиукраїнського "пєчєрскоґо суда".
Жінку. Дитячого хірурга. В кайданках… Руки, які врятували тисячі дитячих життів і сотні життів Захисників України — в кайданках…
Ви хоч розумієте, що значить для лікаря такого рівня, для унікального дитячого хірурга-кардіолога, опинитися закутим в кайданки на показ всій країні?
Без встановлення вини дитячу лікарку на показ всій країні вели на "суд по тєлєвізору".
Щоб охлос "порадовался посадкам нацистов".

Адвокат Влад Добош наголошував на згоді Юлії Кузьменко пройти поліграф. Втім, так званий "суд" не прийняв до уваги жодних свідчень, алібі, докази непричетності — все було показово проіґноровано під ті ж телекамери. Вирок "суд" оголошував о 4 ночі, після кількагодинного переливання з пустого в порожнє.
Рішення приймав "суддя"-сєпар і "антімайдановєц" вовк (або волк).
Юлію Кузьменко показово кинули за ґрати на 2 місяці!

Це вже "червоні лінії" чи ще не "червоні лінії"?
Окупаційний коллаборантський режим зє-окупантів відправив за ґрати дитячого хірурга-кардіолога Юлію Кузьменко, яка рятує до 800 дитячих життів на рік.
Скільки дітей тепер не отримають життєво важливої допомоги?
Хто наступним стане "вбивцею"?

Хочеться запитати 73% насєлєнія, котрі щодня у своїх аккаунтах постять десятки "эмпатічєскіх" постів "про дєток і мілосєрдіє" — ну що, курви, сдєлалі нас вмєстє? Втім, охлос виливав свою жовч на заарештованих в соцмережах, змішуючи зі своєю неприхованою радістю. Риторичне питання — як далі співіснувати з 73% недолюдків в одній країні?

Чоловік Юлії Кузьменко, пан Петро написав:
"Ні мене ні мою дружину на допит не викликали, ніяких повісток, повідомлень нам не вручалося.І все, що сьогодні відбувається, це є для нас абсолютно дикою новиною. ми не розуміємо, чому це відбувається з нами, і яке ми взагалі можемо мати відношення до цієї справи, тому в мене велике прохання до українців, до свідомих українців, до всіх патріотів звернути увагу на цю справу, тому що це просто крик душі.
Дружина моя 20 років оперувала дітей, вона є кардіохірургом, заввідділенням. 20 років вона оперувала немовлят. Останні 6 років, починаючи з майдану, вона є волонтер. З кожної своєї заробітної плати вона витрачала кошти на армію, на дітей, на допомогу фронту, на допомогу добровольцям і армії в цілому. І сьогодні з нами чинять якусь розправу!"

Яна Дугарь є військовою медсестрою, кілька років працювала на Донбасі — в Авдіївці та у Покровську.
26-річна Яна Дугарь є медиком за освітою, має військове звання молодший сержант та є медичною сестрою одного з парашутно-десантних батальйонів 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України.
Дівчина є кавалером ордену "За мужність" ІІІ ступеня. Відзначена нагрудним знаком "За зразкову службу", медаллю "За оборону Авдіївки", відзнакою "За врятовані життя", медаллю "За збереженні життя" та нагрудним знаком "Знак пошани" від міністра оборони.
Відома 20-річна медик і волонтерка, свого часу важко поранена на війні, засновниця "Госпітальєрів", а нині депутат Верховної Ради від "Європейської Солідарності" Яна Зінкевич оприлюднила документи, що в момент вбивства журналіста медсестра Яна Дугарь знаходилась у зоні АТО, є також алібі й на інші дні, про котрі згадало "слєдствіє".

Андрій (Riffmaster) Антоненко — автор славню ССО (Сил Спеціальних Операцій) "Тихо прийшов, тихо пішов".
У 2003 році Антоненко заснував сольний проєкт "Riffmaster" — музичний гурт військово-патріотичного напрямку. Звісно ж був на фронті, захищав Україну.
Військовий, Захисник України, ветеран війни за Незалежність України, та ще й музикант, фронтмен гурту військово-патріотичного напрямку, автор славню ООС — найбільш зручна персона для звинувачення в "тєррорізмє"!
На захист пана Антоненка виступили багато волонтерів і музикантів, які заявляють, що не вірять у його причетність до вбивства.

Мені пред'являють вбивство Шеремета. Прям зараз. У моє у дворі. Буде обшук. Хелп!

Опубліковано Андрієм Антоненком Четвер, 12 грудня 2019 р.

Суспільний резонанс і обурення

“Рух Опору Капітуляції” виступив із заявою, в якій вважає, що так званий "преЗєдєнт" Зеленський використовує “справу Шеремета” для дискредитації добровольчого, волонтерського та ветеранського руху.
“Затримання ветеранів війни з Росією та волонтерів за звинуваченням у вбивстві журналіста Павла Шеремета є надзвичайно чутливим питанням в реаліях гібридної агресії Росії. Складається враження, що маємо справу з політичним використанням справи Шеремета, щоб дискредитувати добровольчий та волонтерський рух, а також збити хвилю протестів, які тривають в Україні проти капітуляції.
Для нас є неприйнятними заяви Зеленського на спільному брифінгу з керівництвом МВС та ГПУ щодо "затримання убивць". Хочемо нагадати Зеленському, що в Україні існує презумпція невинуватості, і допоки немає рішення суду, жодна людина не може називатись злочинцем. Розцінюємо подібну заяву як пряме втручання глави держави в роботу правоохоронних органів та прихований тиск на судову гілку влади. Ми вже були свідками, коли в розслідуванні резонансних справ на всю країну проголошувалася злочинцем невинна людина. Саме такі кроки влади дають суспільству додаткові підстави сумніватися в об’єктивності розслідування.
Вони – найкращі сини та дочки України, які завжди підставлять плече і будуть тією опорою, яка не зрадить країну в непрості часи опору російській агресії… Вони захищали Україну зі зброєю в руках і мають право на законний захист і справедливий суд”

Добровольці заявляють, що Зє-влада оголосила на них полювання
Ветерани констатують абсурдність ситуації і побоюються арештів.
Вчорашні затримання учасників війни сколихнули ветеранську спільноту. В середовищі добровольців вказують на абсурдність звинувачень, висунутих проти Андрія Антоненка, Яни Дугарь, Юлії Кузьменко та подружжя Грищенків.

• Справжній Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко наголосив:

„Атаки на добровольців, волонтерів, військових, кіборгів, спроби принизити кримських татар – ознаки реваншу, який зараз відбувається в країні.“

Про це Петро Порошенко заявив вітаючи з Днем народження одного з лідерів кримських татар Ахтема Чийгоза.

Ведуча кирим-татарського телеканалу «ATR» пані Лариса Волошина звертає увагу на цікаві співпадіння.

Лариса Волошина

Напевно не всі помітили, як в просторі і часі вимальовується показовий причинно-наслідковий ланцюг.
1 Зустріч у Парижі, на якій оголошується, що Україна погодилася надати ОРДЛО особливий статус. Про це під час брифінгу сказала Меркель.
2. На сайті президента з‘являється переклад комюніке, в якому написано про Закон про особливий статус. І дійсно, монопринтер подовжує дію старого закону про особливості місцевого врядування ОРДЛО ще на рік.
3. В той же час Росія, терористи і ОПЖЗ заявляють, що на сайті президента помилка. Ба більше, навмистне перекручування досягнутих в Парижі домовленостей. Мовляв, Україна зголосилася не на Закон про статус, а на надання самого статусу, що передбачає і зміни до Конституції.
4. Путін говорить про загрозу, яка іде від українських патріотів і лякає повторенням Сребрениці, паралельно кидаючи у бік українського президента, що він не контролює націоналістів.
5. Карколомне викриття "вбивць Шеремета", якими чомусь виявляються українські добровольці та волонтери, опосередковано свідчить, що путін дарма хвилюється.
6. На сайті президента "помилку" виправляють і тепер там чорним по діджіталізованому написано, що Меркель то була права. Особливому статусу бути. Але суспільна увага вже зайнята справою Шеремета і нема часу розбиратися що це було — чи то навмистне введення Українців в оману з метою відтягнути час, чи в Офісі президента працюють ідіоти.
7. Поки суспільство зайняте пошуком неспівпадінь в доказовій базі і обговорює нові обшуки, в Раді з‘являються подані Зеленським зміни до Конституції щодо децентралізації влади.

Багато хто досі намагається змусити нас розглядати всі події окремо, навмисно розмиваючи загальну картину.

Колишній очільник МЗС України Павло Клімкін заявив про високий ризик дестабілізації на півдні України, яка потрібна путіну, щоб взяти під контроль РФ Одесу, Миколаїв, Херсон і Запорожжя
Про це політик повідомив в інтерв'ю одному з телеканалів, передає © «Еспресо.TV».
Клікін висловив думку, що Кремль готується до "повногібридного розгойдування ситуації" в південних областях України для об'єднання їх з ОРДЛО. Під ударом знаходяться Одеса, Миколаїв, Херсон і Запорожжя.
"Не знаю, як Дніпро, там є певні складнощі для них. А ось по цих регіонах буде послідовний удар.", — зазначив Павло Клімкін.

Отже, окрім "фєдєралізациї" та втілення омріяного кремлем "боснійскоґо варіанта" України, готується вторгнення і окупація півдня України!
А ось і "фєдєралізация"!

Тим часом, доки ще мало хто усвідомив, що відбувається, триває резонанс в суспільстві, відомі діячі висловлюють свої думки.

Ірина Геращенко

На жаль, відбуваються системна спроба дискредитації волонтерського і ветеранського руху. Мене це надзвичайно непокоїть.
Якщо суспільство втратить довіру до Армії — ми втратимо країну.
Й поки "уставшие от войны" томно і вправно розливають отруту в мережі своіми запитаннями "а что же сейчас делают волонтеры", волонтери збирають миколайчики, різдвяні подарунки родинам загиблих, заручників, поранених, хворим дітям, приємні сюрпризи воїнам…

Тарас Шамайда

Режим кинув Андрія Антоненка за ґрати. Для репресій в Україні більше не треба ні фактів, ні доказів. Достатньо, як у сталінські часи, вигадати якесь "угруповання" і шити людям будь-які злочини. Якщо ми хочемо зберегти Україну - не маємо права цього проковтнути.

© Тарас Шамайда

Тарас Чорновіл

Усі чули ці слова з обвинувачувального акта Андрієві Антоненку:
"…захоплений ультранаціоналістичними ідеями, культивує велич арійської раси, розмежування суспільства за принципом національної приналежності…"

Так от, дві детальки:
— Антоненко сам обурено заявив у суді: "Я — єврей, у мене дід — польський єврей. Своїм висновком ви образили мене і мою сім'ю". Єврей — арійський нацист??? Такого маразму у нас ще не було.

— А друге випливає з того місця, де таке було і зараз регулярно буває.
Це РФія, їм не чужі фрази про "жидо-бандерівців" (її, правда, з іронією потім і в нас підхопили). А от про вище згадану неймовірну суміш в РФ не раз говорили, термін про сіоністсько-фашистські провокації там дуже поширений, він не зник із розпадом Союзу. Ну і сама термінологія. Ви хоч колись чули від моменту здобуття Україною Незалежності подібні вислови? Про "велич арійської нації" у нас навіть комуністи не придумали б.

Цей же звинувачувальний висновок в Росії писали!
Звідти й такі тупі нестиковки, коли, наприклад, спільниками роблять людей, які ніколи знайомі між собою не були…

Вважаєте неймовірно? А те, що в ДБР допитують наших звільнених із полону моряків (у відверто звинувачувальному контексті) та задають їм ті самі питання, що й слідчі в Рашистані (про це публічно заявив їхній адвокат Ілля Новіков), це нікого вже не дивує?

Ми дуже далеко скотилися зі зеленим слизом і таким насєлєнієм. Але ж це ще не реванш і не державна зрада? Я правильно розумію?

Я все це до того, що в нас дуже активно, посилаючись на якусь проміжну цитату Суркова, почали із Зеленського ліпити нового Порошенка. Ні, ну якщо хтось дуже любить конхветки з лайна в зелених обгортках, то ласкаво прошу, а я краще "Рошен" спробую. А Зеленський упевнено йде шляхом не Порошенка, а Януковича. Та ще й у турбо-режимі.

© Тарас Чорновіл

Ігор Артюшенко

В останні два місяці відбувається систематична демонізація волонтерів, ветеранів, Збройних сил України, майданівців, патріотів.

Фактично, в інформаційній площині, українське суспільство намагаються розділити на два табори: на
"хороших" і "поганих" Українців.
Де "хороший українець" — це людина, яка прийшла з роботи, увімкнула телевізор і лягла спати, а "поганий" Українець — це ветеран, волонтер, боєць ЗСУ, майданівець, патріот, той хто вкладає свій час, сили, гроші і здоров'я у розвиток держави, суспільства.

Ми постійно чуємо з екранів телебачення, з вуст представників влади і навіть самого Зеленського, що виключно такі "погані українці" вбивають, крадуть та грабують. На цьому постійно акцентується увага. Якщо ж закон порушила не проактивна людина, то увага ніколи не акцентується на тому, що вона, наприклад, працює сантехніком, водієм чи бухгалтером.
З іншого боку ми спостерігаємо відверто фальсифіковані справи проти військових, волонтерів та проукраїнських політиків.
Таким чином, сучасна влада та лояльні їй ЗМІ спеціально ділять українців на два сорти.

Але немає нічого нового на цьому світі — все це старий пропагандистський прийом російської імперії та її правонаступників.
Двісті років тому вже так було: "гарний" українець — це кріпак, "поганий" — мазепинець.
І сто років тому теж: "гарний" українець — це малорос, а "поганий" — петлюрівець.
І в часи Другої світової війни та після неї: "гарний" українець — це радянський українець, "поганий" українець — це бандерівець.

Все це робилося тоді і відбувається зараз з цілком конкретними цілями: сіяння розбрату всередині суспільства, деморалізації проактивних громадян, втрата ідеологічних стрижнів та придушення пасіонарних проукраїнських рухів.
Результатом буде розчарування суспільства в самій ідеї Незалежності та у вірі в спроможность самим розбудувати власну Державу.

Бо якщо мазепинець, петлюрівець, бандерівець, майданівець, ветеран та волонтер стануть "поганими" у суспільній уяві, то на п'єдесталі пошани автоматично опиняться малороси, кріпаки, гречкосії, homo sovieticus та вата.

А останні ні за що боротися та будувати не будуть, але будуть добре прислужувати та чистити чоботи окупанту.

Тому кінцевою ж метою демонізації патріотичних та громадянсько проактивних громадян є перетворення України на якусь "Новорóсію-Малорóсію" або на "юґо-западный фєдєральный окруґ РФ".
І це перетворення буде поступовим, систематичним, доволі мирним та без пострілів, бо відбуватиметься в головах Українців через ЗМІ, а не на фронті.

Тому попереду нас чекають важкі випробування.
Але усвідомлення проблеми — це вже половина Перемоги!

© Ігор Артюшенко

Валерій Прозапас

Очевидно, що вони хотіли резонансу, вкидаючи цю справу в суспільство і будуть вести гру, суспільство не впорається з професійно поставленим і керованим інформаційним цунамі.

Мені ж в очі кинулась одна деталь.
Якщо пред'явлені та ще непред'явлені докази настільки переконливі — навіщо високопоставленому поліцейському бити на емоцію оприлюдненням розмови про "градом по Києву"?
Для чого цей дешевий ефект?
Що він доводить?
Це взагалі може розглядатися як доказ?
Скільки такого можна наслухати у тих "44 тисячах абонентів"?
Та я особисто чув десятки розмов куди і чим треба "долбануть", та пару раз невольно бачив по телеку як чувак з двох рук рострілює парламент.
Ну, і ми всі бачили яке страшне покарання буває за реальну підготовку міноментного обстрілу того ж парламенту.
Терористи ведучими на каналах працюють — і нічо.
Впевненим можна бути лише в одному — на затриманих буде здійснюватися шалений тиск, схоже влада пішла ва-банк.

Гліб Бабіч

Невже вам все це нічого не нагадує
Масштабність відпрацювання справи щодо вбивства одного, нехай навіть відомого, журналіста. Розмах полотна. Глибина розкопу.
Свого часу товариш Сталін дуже любив подібний масштаб.

Який брифінг! Тріумф!
Мені особисто не вистачало тільки маленьких круглих окулярів на новому Берії.

Бачите — все міряється на сотні і тисячі.
Відпрацьовано мільйони телефонних з'єднань, десятки тисяч дзвінків, сотні будинків, тисячі квартир, сотні виїмок документів.
З таким масштабом можна захоплювати всесвіт.
З таким масштабом, на контроль ставляться всі активні інакодумці — в рамках одного єдиного справи.
Яка перспектива!

І ви подивіться, яке опукле майстерне охоплення "всієї цієї патріотичної тусовки".
Військові, добровольці, волонтери, медики. Ріфмастер, взагалі два в одному і музикант патріотичного спрямування, і ССОшнік.
Месидж читається чітко — всі вони непередбачувані і здатні на все.
Вони — потенційні злочинці і марґінали.
Вміло міксується тема грошей і майна.
Вміло розставляються акценти, вміло дозується нарізка розмов і "доказів".

За вуха притягується все, від масштабу впливу смерті Шеремета на дестабілізацію (чого, до речі, не сталося), до демонстративно сумнівних доказів, розбіжностей і неприкритого абсурду.

Сигнал нам — "Ми контролюємо вас всіх. Ми готові фабрикувати і шити білими нитками. Скоро відкриється велике полювання."
Довоювалися, курви!

Сигнал іншим — "ці атошнікі" вже за**али всіх! Вони небезпечні, непередбачувані і готові на все. Але ми захистимо тебе від них. Просто аплодуютй нам, і не звертай увагу, що у нас не сходяться кінці з кінцями.

Настають часи великих справ і розкритих змов. Шоу дідуся Сталіна вже стукає в серця нащадків.

Одного журналіста, за версією слідства, вбивала ціла злочинна організація. З метою дестабілізувати цілу країну.

Навіть не сумнівайтеся — замовника призначать масштабного. А потім "ниточки потягнуться" до інших справ.
Судові засідання добре продаються на телебаченні.

Залишилося не так багато, до того, як струсять пил зі словосполучення "ворог народу".
Тим більше, що народ вже готовий.
А з нас вийде дуже колоритний "ворог".

До речі, маленький рябенький Йосип, теж здавався спочатку смішним і жалюгідним.
А маленький вова П. — так нікчемно тягав портфель за Собчаком.
Ніхто навіть не помітив переходу до стану, коли всім стало не до сміху.

© Гліб Бабіч

Антін Мухарський в образі Ореста Лютого записав відеобльоґ „Спасібо житєлям Крівбаса…“ про арешти ветеранів АТО в підозрі "вбивства Павла Шеремета", про шиті білими нитками "звинувачення" "авакянскоґо правосудія", про спробу зє-коллаборантів дискредитувати Захисників України й перетворити воїнів у "терористів та вбивць".
Через 13 годин після публікації цього відео Антін Мухарський (Орест Лютий) і сам буде звинувачений у "причетності до вбивства Шеремета"!
В квартирі актора і письменника Мухарського на Подолі пройшов обшук…

 
Після "маскі-шоу" та виламаних дверей, Антін Мухарський оприлюднив відкритий лист до блазня Зє.

Дехто націлився на президентське крісло?
Авакян хоче бути ну дууже корисним кремлю, адже всі ці блазні при владі є лиш тимчасовою ширмою для капітуляції… А ось після остаточної капітуляції й перетворення на "малорóссію" кремлю знадобляться тут свої "єжовыє рукавцы" і свій товаріщ єжов. Або бєрія.

Арестович про розслідування вбивства Шеремета
"Аваков проводить власну політичну операцію. Ця операція полягає в тому, щоб дискредитувати ветеранські та військові співтовариства".

Матеріял укладено з відкритих джерел