Перейти до контенту

✠ Генерал-поручник Вишнівський знову на передовій

✠ Генерал-поручник Вишнівський ✠
знову на передовій

 
Генерал-поручник Армії УНР, запорожець з народження й по духу Олександр Вишнівський, навіть після поранення не відсиджувався в запіллі, а завжди намагався бути у вирі подій!
І через сотню років генерал-поручник Вишнівський знову на передовій!
Життєвий досвід легендарного генерала Вишнівського, викладений в його капітальній праці „Повстанський рух і отаманія“, вже на передовій лінії фронту сучасної війни стає в нагоді сучасним Захисникам України!

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

 

До 130-річчя народин уславленого генерал-поручника Армії УНР — запорожця з народження й по духу Олександра Вишнівського, — в рамках проєкту „Повернута Спадщина“ вийшло з друку перевидання надзвичайно актуальної в наші дні книги „Повстанський рух і отаманія“ — про причини поразки Перших Визвольних Змагань і втрати Державності та Незалежності України рівно 100 років тому.

Презентація й промоція перевидання книги „Повстанський рух і отаманія“ — до уваги Вельмишановного Панства на історико-освітньому майданчику «Порохівниця».
Офіційний портал ОУН (бандерівці) про наше перевидання книги „Повстанський рух і отаманія“.
Тим часом, доки українські патріотичні ресурси висвітлюють вихід з друку перевидання надзвичайно актуальної і важливої в наш час книги „Повстанський рух і отаманія“, сам генерал-поручник Вишнівський вирушив на передову, у шанці найпекельніших ділянок фронту нинішньої москвинської війни проти України.

Авдіївка, Донецька область України. Неподалік "Промки". 27.І.2020
Джерело світлини: ℗ Юрій Щур

"Республіка Міст", село Піски, Донецька область, Україна. 25.І.2020
Джерело світлини: ℗ Юрій Щур

Ґречна вдячність волонтерам, які доставляють книги Захисникам України на самий передок лінії фронту. Захисники України буквально розмітають книги!
На превеликий жаль, книг дуже мало, наклад цього перевидання всього 200 екземплярів, позаяк самотужки неможливо зібрати багатотисячні суми, а допомоги від безлічі організацій годі й чекати, не кажучи вже про державну підтримку (враховуючи той факт, що Держава нині у фактичній окупації колаборантів). Та й попередні роки Держава не приділяла гідної уваги історико-освітній проукраїнській і продержавницькій пропаґанді, тож, вояки отримували зазвичай літературу від волонтерів і видану та друковану на таких же волонтерських засадах мізерними накладами.
Тобто, іншими словами, за відсутності державної підтримки й фінансування, ми, свідомі Українці, спільно й самостійно складаємося на друк історико-освітньої літератури для самих себе, ще й Захисникам України книги відправляємо!

„Наші книги з історії Української Революції на Запорожжі 1918 року потроху мандрують до місця призначення.
Боротьба за Україну триває!“
Юрій Щур

 

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠