Перейти до контенту

“Зє-РФ-рєндум”

“Зє-РФ-рєндум”

 
"Квартальная фєдєралізация" або "боснійський сценарій" для України вже став реальністю…
Зє-коллаборанти прийняли "закон про РФрєндум", котрий було анонсовано з самого початку приведення до влади кремлем маріонеткового режиму зє-коллаборантів.
Омріяний Хуйлом "боснійскій сценарій", показаний в сєріалє "слуґа народа" стає реальністю — Україна вже скоро може бути пошматована хоч на 30, а хоч на 330 "народных рєспублік" — все залежить від "сєпарських пажеланій на мєстах"!


"Закон про народовладдя" — так популістично обізвали зє-коллаборанти кремлядську бацилу, протягнуту через парламент для знищення Державності України!

Неконституційний і антидержавний "закон" підтримали "Слуґа народа", депутатська група "Довіра" та позафракційні нардепи.

"Закон про народовладдя" був передвиборчою популістичною обіцянкою і "слуґ народа", і самого зєлєнскоґо. Цим так званим "законом" мали на меті заповнити ту прогалину, яка є на сьогодні, адже Конституцією передбачено право на референдум, а закону відповідного немає. Також "слуґі" кажуть, що "хочуть надати більше важелів українцям щодо вирішення найважливіших питань".

Для ініціювання референдуму необхідно зібрати щонайменше 3 мільйони підписів з 2/3 областей, при цьому в кожній з них треба набрати щонайменше 100 тисяч підписів.
Серед новинок — проведення електронного голосування, щоправда, і тут є чимало ризиків. Адже може бути втручання іноземних структур, наприклад, московських.
Також питання має бути сформульоване так, щоб на нього можна було відповісти "так" чи "ні".
Втім, у референдуму є обмеження — на нього виноситься тільки одне запитання, а проводити його можна один раз на рік.

Щоправда, платити за кожен такий "РФрєндум" доведеться з кишень "простоґо народа" по 2 мільярди гривень — щоразу!
Але "хуже нє будєт — будєт вєсєло!"

Депутати опозиції планують оскаржувати закон у Конституційному Суді.
Опозиція переконує — робота парламенту по суті нівелюється.
Парламент не братиме жодної участі у формуванні запитання — ця функція покладатиметься на ЦВК.
Тобто, парламент стає "не потрібним", бо все "сможет рєшать народ".
"Народовластіє"!

"Боснійскій сценарій" України

Омріяний Хуйлом "боснійскій сценарій" намагались втілювати з самого початку війни — "хоть тушкой, хоть чучєлком" так званої "наварóссіі".
Всі ці 6 років за порєбріком вимальовували різноманітні мапи пошматованої України, котрі у неймовірній кількості тепер видають пошукові системи навіть по українськомовному запиту "мапа України", вже не кажучи про англомовні, а тим паче, москвоязичниє пошукові запити.

Що таке "боснійскій сценарій"?
Це перетворення України на Боснію і Герцеґовину.
Під час юґославських війн, де РФ гібридно приймала найактивнішу участь на стороні Юґославії, себто, Сербії, була задіяна така ж тактика утворення квазірєспублік, на кшталт "днр\лнр", тільки всі вони звались "српска крайна" — дві "српскіх крайны" було на окупованих теренах Хорватії, одна "српска крайна" була утворена на теренах Боснії-Герцеґовини.
Хорватам вдалось перемогти у війні та ліквідувати квазідержавне утворення.
А ось Боснії-Герцеґовині не вдалось…
Захід пішов на поводу Кремля і квазідержавне утворення "српска крайна" було леґітимізоване.
Відтоді Боснія і Герцеговина за формою державного устрою є "федеративною" державою. Згідно з конституцією Боснії і Герцеговини 1995 року "федерація" складається з двох утворень (ентитетів): Федерації Боснії і Герцеговини та леґітимізованого квазіутворення "српска крайна", котре отримало назву "республіка српска".
Наразі, "федералізована" Боснія і Герцеґовина має дві столиці — Сараєво у Федерації Боснії і Герцеговини, "српска крайна" має поруч свою "столицю" Істочне Сараєво (де є проспект путіна, пам'ятник Ґаврілє Прінципу і взагалі все просякнуто страшной любовью до рассєі-матушкі). Терен Федерації Боснія і Герцеґовина поділений на квазірєспубліку "српска крайна" з двох частин, що єднається "особливим округом Брчко", що є "мостом до Сербії", а поруч два маленьких хорватських анклави Федерації Боснії і Герцеговини. Боснія-Герцеґовина не просто пошматована, а має дві столиці, одна з яких сепаратистська, дві країни, одна з яких є леґітимізованим квазіутворенням, два парламенти і по чотири "президенти" та "прем'єри", що представляють кожен етнос окремо, включно з окупаційним сербським.
Зрозуміло, що немає й мови про євроінтеграцію чи шлях до НАТО, позаяк фактично Держави Боснія-Герцеґовина не існує, а натомість є малозрозуміла пошматована сіра зона, в котру перетворено цю нещасну балканську країну і яка може спалахнути немов порохова діжка будь-якої миті!

Власне, про аналогічне пошматування України, за аналогічним принципом, здійсненим з окупованою Боснією-Герцеґовиною, і мріяв з початку війни плюгавий недомірок в кремлі. Хуйло й не приховувало цього, і неодноразово озвучувало словосполучення "боснійскій сценарій" та "Украіна вторая Боснія".
В Україні квазіутворення "наварóссія" мало відігравати роль "српской крайны", але поява Верховного Головнокомандувача і Президента України Петра Порошенка зруйнувала кремлядські хуйлові мрії та поставила хрест на проекті "наварóссія".

Коли в Україні владу захопили Зє-колаборанти, реанімація дохлого трупіка "наварóссіі" та "фєдєралізациі" стала цілком можливою, тому Зє-колаборанти в "турборєжимє" втілюють всі "хотєлкі" плюгавого хуйла.

Те, що готується "фєдєралізация" і повний демонтаж Державності України, було очевидним з квітня 2019-го.

Власне, це було зрозуміло з тієї миті, як показали ось цю мапу пошматованої України в сєріалє "слуґа народа".
Вони показали ЩО вони хочуть зробити, але 73% зєбілів їх все одно вибрали і тепер вони втілюють мєчту 73% сєпарів.

А тепер найголовніше.
📌 Загроза цілісності України — ось вона.
Стаття 85
дає парламенту право створювати і ліквідувати громади, округи і області, встановлювати і змінювати їх межі та інше.

Вчиталися?
Сьогодні перелік кордону і назви ОБЛАСТЕЙ встановлені КОНСТИТУЦІЄЮ. Не парламентом. Якщо ці зміни приймуть, то "зєлёноє монобольшинство" зє-колаборантів можуть спокійно вирішити питання з ОРДЛО і їх статусом 226 голосами. Створити "автономні області", наприклад. Дві штуки. Поки дві. А можуть кожну з областей обізвать "народной рєспублікой", або поділить на 333 "народних рєспубліки", бо так "рєшат" на якомусь "РФрєндумє".

Це і є той "боснійскій сценарій"!
Це і є та "фєдєралізация"!

Референдум
Чи потрібен закон про референдум?

Ну, зєлєнському так.
Щоб піпл думав, що він за явне "народовладдя".
Люди ж не знають, що референдум — сумнівне поняття.
Щось на зразок референдуму було в допетровській Росії. Називалося — "Зѣмскій соборъ". Так, зокрема, на "соборє" приймали рішення про включення України під руку московського царя.

І люди не знають, що наприклад, у Німеччині референдуми заборонені якраз Конституцією. Бо там вони, обпікшись на чаї і на воду дмухають. Бо це ж у них Гітлер попросив німців вийти з Ліги Націй — а вони дружньо проголосували!
Це у них на референдумі у 1934 році об’єднали пости канцлера і президента під Гітлера.
Це ж на австрійському референдумі було прийнято рішення про Аншлюс (приєднання) Австрії.
І повірте — мало хто з Німців міг пов’язати два факти: "Я голосував за "віддати всю владу Гітлеру" у 1934" і за це… і за це — у 1945-му мій будинок розбомблено, дружину зґвалтовано а сам я в Сибіру пиляю ліс, бо в полоні…"

Нагадаю, що референдум про Незалежність України був уже постфактум і мав лише підтверджуючі мотиви.

Мало хто пам’ятає референдум на РФ під назвою "да, да, нєт, да". Там було щось про довіру Єльцину, але я і сам вже точно не пам’ятаю. Та це дало моральне право Єльцину силовим методом розігнати парламент.

Так-то смішки смішками, а у незрілих демократіях ЧАСТО референдум — лише можливості узурпувати владу.
Вам Німеччини, РФ чи Криму у 2014-му мало?

Ой, уявіть.
Літо 2019 року. А закон про референдум вже є таким, як сьогодні прийняли.
І хтось на повному серйозі збирає три мільйони голосів щоб змінити у Конституції статтю 5, у якій вказано, що Україна є республікою.
Найвеличніший робить відос. Каже, що порохоботам ваще хоче зробити капєц. Але республіканський устрій не дасть йому цього зробити. Треба його в імператори.
І на референдумі 73% віддадуть свої голоси за "монархію". Так колись у 1804 році французи Наполеона на референдумі (!!!) зробили імператором. Щоб потім здохнути у снігах під Смоленськом.

Але хто у нас історію коли вчив?
Потім 2/3 новообраний парламент підтримує ідею референдуму.
І був би у нас зараз "царь Владімір І Бубочька", або "Солнушко".
Потім би захекалися Бастілії штурмувати.
А зараз на референдумі можна змінити дуже багато чого, що Вовочка не наважиться сам. Наприклад питання "федералізації" України. Питання мови вже завтра якісь мертвечуки винесуть на референдум.
Або Юля вилізе з питанням відміни закону про землю.
Цей закон для незрілої демократії — де вірять популістам і телевізору — це міна сповільненої дії.

От чомусь же ніхто не дає право дітям голосувати за те, каша буде на обід у дитсадку, чи морозиво? Бо не відають діти, що творять.
З незрілим суспільством граються.
А потім будемо за десять років дивуватися — чому так погано живемо?
Пояснюю. Через 10 років ми будемо погано жити тому-що:
1) Обрали нерозумного демагога президентом;
2) Обрали в парламент купу фотографів і упирів, бо чомусь повелися, що вони будуть "слугами народу";
3) Фотографи і упирі за свистком і за бабки проголосували маніпулятивний закон, за яким можна провести норми, які шкодитимуть Україні.

© Віктор Бобиренко
© ГО «Бюро аналізу політики»
© Рух Опору Капітуляції

Ухваливши закон про референдум народні депутати просто обнулили і себе, і систему балансів та противаг в державі. Та подарували зєлєнському чарівну паличку популіста.
Особливо турбує норма про те, що референдум може скасовувати дію ухвалених законів. Який простір для фантазії… Винести на референдум питання скасування закону про мову, чи закону про люстрацію. За "народної ініціативи", звичайно. Яку підготує досвідчений в цьому кум мєдвєдчук — ще той майстер "сєток".
Та турбує інше. Так, для зєлєнскоґо цей "закон" — просто інструмент популізму. Коли можна голосними та беззмістовними питаннями заглушити об’єктивний негатив від результатів власного правління. Але в досвідчених руках, руках які будуть знати як функціонує влади та політика, це закон про "народовладдя" може перетворитися на інструмент дуже швидкої узурпації влади. І зєлєнскій заради оплесків руйнує Державу та готує диктаторські важелі для того, хто прийде після нього.

© Sergey Vysotsky
© Рух Опору Капітуляції

✔️ У 2013 вся Україна була завішена бордами мєдвєдчуковскоґо "украінскоґо выбора" про зупинку євроінтеграції, вступу в тайожний союз та встановлення увага(!) — "народовластія"!
Кому вигідний цей наратив — зрозуміло.

Так званий законопроект про "народовладдя" від зєлєнскоґо — це правовий нігілізм, який напряму порушує Конституцію, чинне законодавство.
Конституцію через референдум міняли Гітлер, путін, лукашенко. Тепер до цих диктаторів приєднався й зєлєнскій
Висновки робіть самі.

© Ірина Фріз / Iryna Friz
© «Європейська Солідарність»

Як швидко забувається історія.
Вже мало хто пам'ятає, що ідею з проведенням референдумів постійно торпедувала Росія. А у 2000-му році навіть проводився організований мєдвєдчуком "референдум". Одним з питань тоді було зменшення кількості депутатів Верховної Ради до 300 людей. Саме те, що постійно обіцяє зєлєнскій.
Але під популістичним питанням було приховане намагання розпустити Верховну Раду та розпочати "фєдєралізацию", створивши "совєт рєґіонов".
Але тоді референдум мав рекомендаційний характер, а у депутатів вистачило розуму не ратифікувати його рішення.
Тому тепер чекаємо, коли під соусом "легалізації марихуани" на "РФрєндум зєлєнскоґо" винесуть питання про передачу Криму Росії.

© Ігор Артюшенко

“Зє-РФ-рєндум”.
Що це означає?

Перше. "РФрєндуми" від зєлєнскоґо — це пряма загроза Державності, зважаючи на те, як стрімко набирають обертів проросійські сили в Україні і головне — наскільки міцнішає російський інформаційний простір імені мєдвєдчука. В цей же час завдяки діям влади державна система та інституції деградують та стають не здатними чинити опір аґресії, як всередині країни та і ззовні.

Друге. Згідно із цим "законом" реалізувати його зможуть лише потужні фінансово-олігархічні групи або сама ж влада. Як у нас "реалізовують" різні опитування вже було продемонстровано на виборах 25 жовтня. Маю на увазі так звані "5 запитань", що по суті стали великою аферою та брехнею.

Третє. Подивіться на сайт президента та на якість петицій. А головне — на те, як влада реалізує самі є петиції. Та ж петиція щодо закону "про колабораціонізм" просто ігнорується другий місяць.

У "РФрєндуми" зєлєнскоґо можна буде запакувати що завгодно. Від питань Донбасу та війни до російської мови, від скасування певних посад до ліквідації інституцій. Зважаючи на те в чиїх руках ЗМІ все це дуже НЕБЕЗПЕЧНО.
Тепер маємо ще одну загрозу під час війни.
Куди вже гірше?

© Андрій Смолій

Сьогодні ВР відкрила двері охлократії і олігархократії вкупі. Бо те, що подано під соусом "народовладдя" насправді руйнує демократичний процес і конституційний устрій.
Референдум тепер може приймати рішення щодо законів, хоча в правових державах такого немає і близько.
Референдум може скасовувати закони, хоча в правових державах це прерогатива правників у відповідних судах, які трактують конституційне право.
І це далеко не всі "іновації"!
А тепер уявіть, що всіх експертів, фахівців, які беруть участь в роботі над законодавством, замінить телевізор. Який контролюють, здебільшого олігархи.
Уявили? От і добре. Тому, цей закон просто зобов‘язаний бути скасований Конституційним судом в частинах, де він грубо суперечить Основному Закону. Або олігархи з обробленим охлосом тепер не лише обиратимуть клоуна президентом, а і будуть ухвалювати закони. З таким самим результатом для народа і для них самих як зараз, коли народ стрімко бідніє, а коломойські і ахметови отримують профіт за профітом.

Підсумок дня після закону про "народовладдя": вчора ви всі були "президентами", а відсьогодні ви ще й "депутати". І "судді конституційного суду" теж.

© Volodymyr Ariev, © Volodymyr Ariev

⚡⚡⚡ Фракція «Європейська Солідарність» планує подання до Конституційного Суду щодо закону про референдум, оскільки його норми суперечать Основному закону України. Про це повідомила пані Іванна Клімпуш-Цинцадзе в етері телеканалу «Прямий». Вона назвала цей закон "інструкцією з демонтажу Держави".

— Насамперед дуже сильно турбує те, що він передбачає можливість електронного голосування в той час, коли в нас немає серйозної системи захисту кіберпростору. У нас, на жаль, країна-агресорка має можливість постійно втручатися в наш кіберпростір, — пояснює пані Климпуш-Цинцадзе.
— Наш медіапростір є незбалансованим і заангажованим, у переважній більшості належить різним олігархічним структурам, що буде призводити до маніпуляції громадською думкою», — зауважує представниця «ЄвроСолідарності».
За її словами, ухвалений монобільшістю закон передбачає дуже велику кількість незрозумілих норм.
— Наприклад, закон передбачає, що можна залучати судимих осіб до комісій, які будуть організовувати процес цього референдуму. Закон не передбачає жодних юридичних наслідків для будь-якого спостерігача, якщо він втручається у процес волевиявлення людей під час референдуму, наприклад, якщо допомагає заповнити бюлетень в кабінці, якщо замість людини заповнює бюлетень, — застерігає Іванна Климпуш-Цинцадзе.
— Немає забезпечення пропорційності противників чи тих, хто підтримує те чи інше питання референдуму. Тобто закон є сирим і може бути використаним для того, щоб руйнувати ті чи інші процеси в країні», — наголошує вона.
Климпуш-Цинцадзе також наголошує, що попри заборону виносити на референдум питання щодо територіальної цілісності України, закон від Зеленського допускає голосування на плебісциті питань щодо зміни території.
— Ми що, анексувати когось зібрались? Приєднувати? Ми що, Кубань зібрались приєднати? Чи чому ми ставимо це питання як таке, яке може розглядатись на референдумі, хоча це заборонено Конституцією?, — обурюється депутатка.
— Ми будемо готувати конституційне подання до КСУ. І я переконана, що цей закон буде визнаний неконституційним, — резюмує Іванна Климпуш-Цинцадзе.

© «Європейська Солідарність»