Перейти до контенту

“Ми є свідками вирішальної битви Цивілізованого Світу проти Мордору”

Ми є свідками вирішальної битви Цивілізованого Світу проти Мордору

 
Публіцистика 2016 року з роздумами про те, хто такі "россіянє" й чому ці загарбники ненавидять інші нації. Чого найбільш бояться окупанти?
Міркування будуть актуальні, доки "тюрьма народів" не зникне…
А Україну врятує націонал-державницька політика.

Дем’ян Дзюба
17.Ⅱ.2016

Сьогодні ми є свідками
вирішальної битви Цивілізованого Світу проти Мордору

Злодій завжди ненавидить тих, проти кого чинить злочини.

Чому Українців ненавидять так звані "россіянє"?
Чому так звані "россіянє" взагалі ненавидять всіх, особливо сусідні народи?
Для кожного народу так звані "россіянє" вигадали образливі прізвиська.
Щоб зрозуміти рівень нелюдської ненависті так званих "россіян", достатньо згадати, скільком народам вони приліпили образливі прізвиська: Фіни, Естонці, Латиші, Литвини (Литовці), Білоруси, Українці, Молдовці (Румуни), Картвели (Грузини) та інші народи Кавказу, народи Середньої Азії, Японці, Американці, Англійці, Німці та інші народи Світу — кожен з цих народів має у так званих "россіян" принизливі і образливі "клічкі"…

Звідки ця ненависть до всього людства?

Відповідь проста.
Озираємось у Минуле, перегорнемо сторінки Історії й побачимо — у всіх сусідніх народів так звані "россіянє" вкрали землі, намагались знищити ці народи, а у деяких народів крали й крадуть надбання, історію, мову, навіть назву…
При тому, що самі по собі так звані "россіянє" взагалі не є етносом, нацією чи народом — це повстала з терен монгольської орди дика суміш монголо-татарських та фіно-угорських племен, котрі вирішили назвати себе слов'янами. А їхній так званий "русскій язык" — це штучна говірка, що складається зі вкрадених звідусіль слів.

Так, у Київської Русі, яку вони ж і знищили, вони вкрали назву, історію, частково мову, навіть гривню намагались вкрасти, але золоті київські гривеники швидко закінчилися і дикунам довелось рубати їх сокирами, звідки й з'явилась назва "рубль".

До речі, ті ж самі фіно-угорські племена та народи Іделя, з яких врешті й утворилась ця біомасса під назвою "россіянє" — де вони? Куди поділись такі фінські етноси, як Вепси, Карели, Іжора? Куди пощезли Саамі з Лапландії (Кольський півострів) і скільки лишилось Карелів? Скільки залишилось валдайських Карелів? Куди пощезло плем'я Мєря? Скільки лишилось тих, хто ще пам'ятає, що вони Ерзя та Мокша? Скільки залишилось Комі, Ханти і Мансі? Евенків та Чукчів ще не всіх споїли водкой?

Але якщо фіно-угорські племена піддались асиміляції та зникли чи перетворилися на орків, то більш розвинуті народи й нації змогли встояти проти цієї орди.
Опір чинили й чинять Українці, Картвели (Грузини), Литвини (Литовці), Латиші, Естонці та інші європейські нації…

І сьогодні ми є свідками вирішальної битви Цивілізованого Світу проти Мордору.
Цей бій триває на всіх фронтах, від лінії зіткнення на Донеччині, до інформаційного простору, від кулуарів політики до сімейних стосунків…

Загальновідомо, що "там, де починається українське питання — зникає російський демократ". Яскравий тому приклад ми спостерігаємо нині, коли так звані "россійскіє лібєрали" миттєво перетворюються на запеклих імперців та шовіністів, якщо питання доходить до України чи Криму.

Чому?
Тому що доведеться визнавати, що "россіянє" всього лиш окупанти й загарбники, котрі заграбастали Киримський півострів у 1783 році й відтоді намагаються знищити корінне населення — Киримли.
А слідом доведеться визнати, що Московія з самоназвою "Россійская Імперія" знищила Запорожську Січ, намагалась знищити Українців, асимілюючи їх у вигляді "малорóссов", та перетворюючи Україну на якусь там "малорóссію-наварóссію"…
А слідом доведеться визнати, що Московія одразу порушила Переяславські домовленості.
А слідом доведеться визнавати, що Московія вкрала у Київської Русі все — назву, історію…
А слідом доведеться визнавати, що з 1917 року "братья-россіянє" так завзято намагались знищити Українців, що провели декілька війн проти України, знищили Незалежність України, вбили десятки мільйонів Українців під час Великого Голодомору, а хати Українців заселяли дикунами з багнищ Мєщори! Так само, як заселяли мєщорской рванню оселі Киримли після повної депортації цього корінного народу з їх рідного півострову Кирим…

Заселені в українські хати так звані "русскіє" та їх нащадки лютою ненавистю ненавиділи й ненавидять все українське — мову, вишиванку, традиції… Окупанти зривали в хатах українські вишиті рушники вбитих ними ж Українців, щоби ґлазкі окупантів не муляло! Окупанти забороняли українську мову!… Окупанти намагались стерти справжню історію України!…
На рівні підсвідомості у всих москалів, так званих "россіян", є чітке розуміння, що їхніми прадідами колись у Українців була вкрадена історія, назва народу — все, що є основою Української Нації.
Кацапи ненавиділи й ненавидять все українське, бо усвідомлюють, що вони — мародери, вбивці, загарбники, і рано чи пізно за свої злочини доведеться відповідати й повертати награбоване!…
І окупантам доведеться повертатись у свої мєщорскіє болотá!
А тому у них така ненависть до всього українського, заперечення українських традицій, мови, культурної спадщини.
Москальських окупантів корчами корчить від всього українського!

А вони не хочуть повертатись у свої мєщорскіє болотá.
І вони не хочуть визнавати, що вони злочинці, крадії, загарбники, агресори окупанти і вбивці.
Натомість, вони будуть верещати щось про "русскій мір" та "ісконна русскіє зємлі", якими вони називають ті землі, що заграбастали у інших народів.

Бо якщо визнати, що все це вкрадено, тоді стане зрозумілим очевидне — абсолютно все з того, що "россіянє" оголошують "ісконно русскім" — їм не належить. Все це колись кацапи лише заграбастали з надзвичайною підступністю та жорстокістю у тих чи інших народів.

Тож, цілком зрозуміла природа ненависті недолюдків кацапів до Людства.
Це ненависть злодіїв, котрі бояться, що колись прийдуть ті, хто нарешті назве злочин — злочином, а вкрадене — вкраденим. Прийдуть ті розумні й свідомі Люди, які змусять відповідати недолюдків за всі свої чисельні злочини! Наприклад, свідомі Українці змусять відповідати недолюдків за злочини.
Злочинці найбільше бояться відповідати за свої злочини!

Інколи від деяких, скажімо так, інтеліґентних московитів, можна почути емоційну думку, що питання взагалі не в Україні та не в Українцях, яких вони ніколи на підсвідомому рівні не визнавали окремою нацією, а радше питання в самій "Россії". Визнавши Україну та Українців, москалям доведеться визнавати, що саме Українці є нащадками тих, хто жив в Київській Русі — Україні. А тоді вся концепція "русскоґо міра" розвалюється вщент. І виявляється, що у так званих "русскіх" свого нічого насправді й немає — все було у когось розбійно поцуплено кацапами.
Та й "русскіх" насправді немає!
Є лише етносуміш болотяних дикунів Мєщори!

Тому зараз дійсно вирішується доля кацапської "Россійской Імперіі".
Неважливо, як воно зветься: РІ, РСФСР, СССР, РФ…
Це просто терористичне квазідержавне утворення!
НЕ держава і НЕ країна!

А ось Україна це країна — Самостійна Держава Україна!
І якщо Українці збережуть свою Державність, тоді остаточний розпад цієї тюрми народів — це лише питання часу. Причому, йдеться, навіть, не про десятиліття. Це питання лічених років…

Ми мусимо зберегти Україну!
Ми мусимо притягнути злочинців до відповідальності!
Ми мусимо знищити цю Імперію Зла!
Цей "карфаґен" має бути знищено!
Cartago delenda est!

© Дем’ян Дзюба © Dmytro Dzyuba (Dem’än Dzüba)
17.Ⅱ.2016
© Dem’än Dzüba
© «Порохівниця» \ «Porohivnyçä»
2021.Ⅱ.17