“Новасті Пшоннаґо Паханату”: «Зламали ножку, кинули яйце!»

Пшонкина репка 2015 «Казка про Рєпку»

"Новасті Пшоннаґо Паханату": «Зламали ножку, кинули яйце!»

 

Свіжі відомості про "житіє святих і нечестивих" в Пшонному Паханаті.

Вже більше року не публікував "Новасті Пшоннаґо Паханату", з часів останнього розслідування про "уґальный склад". Дякувати, хоч вдалось зупинити цю повзучу окупацію "навароссіі". Поки що...
За рік в центрі Запорожського краю мало що змінилось, як, зрештою, і після Майдану. При владі все той же клан Пшонкі в особах його ґауляйтерів, все ті ж аборіґєны, і всі "ждут асвабадітлєй рассєйскіх".
Все як завжди...
 

URKAine Pshonnyi-Pahanat 2014
 

Останнього тижня місцеві хуйлоСМИ сколихнули гучні заголовки:
"В ТОКМАКЕ ПРАІЗАШОЛ СІЛАВОЙ ЗАХВАТ ВЛАСТІ!!!"
 

Десятки статєєчєк та телесюжетів яскраво розповідали про те, як "ґруппа нєізвєстных в камуфляже захватілі зданіє Токмацкоґо іспалкома, ізбілі дєпутатав, сєкрєтаря і мэра, сламалі тєлєкамєру іспалкомавскаму тєлєапєратару і дєпуату капінусу, бросілі яйцо, пачті убілі насмєрть дєпутата ̶з̶а̶ґ̶а̶м̶н̶ё̶н̶н̶а̶в̶а̶ заґумённава — вот, сіняк на спінє; а мэр Іґарь Віктаравіч Катєлєвскій папал в запарожскую рєанімацыю с пєрєлякам"!
🙂
Ну, це якщо коротко переповісти фабулу істеричних казочок в ахмєтовско-пшонних хуйлоСМІ.
Зрештою, весь цей "рыґівський" шлак слово-в-слово перештампували практично всі наші хуйлоСМИ країни, починаючи від місцевих "оппо-блоківських", продовжуючи "жовтими" і завершуючи всілякими хуйлокумівськими "Страна.ЮА", "Вєсті", "2000"...
"Попытка силового переворота в Токмаке Запорожской области"
Звісно ж, головний акцент був на "житєлях": "Токмак, согласно социологическим исследованиям, жители которого полностью оппозиционные к органам центральной власти..."
Ну, відверто кажучи, це дійсно правда — аборіґєны тут в більшості — "лучшиє люді ґорада" — тож, перефразовуючи Подерв'янського: "Тут ваты\пшонкі дохуя!"

 

Буквально в ці ж дні десь під Києвом в елітному селищі "пряма возлє варот сваєво дома праізашло ужастнає нападєніє на дєпутата запарожскава облсавєта от Токмака, прєзідєнта кампаніі "Токмак Солар Энерджі" таваріща Рєпкіна — подлыя пьяныя хуліґанскія малодчікі сламалі дєрєвцо у каліткі, таваріщ Рєпкін вышел успакоіть малодчікав, но ані набросілісь на нєвіннава дєпутата і сільна ізбілі єґо мантіровкай па ґалавє і сламалі ножку!" Вот...

Про цю сумну новину вже на другий день після "нападєнія", філіґранно хитаючись на костылє, розповів "журналісту" сам товаріщ Рєпкін. Щоправда, обійшлось без "ґалава замотана, кров на рукавє" — альбінос був свєж, бодр після такого "звєрскава нападєнія", "даже улыбався", лише не забував дригати підвязаною "сломанною ножкой" і міцно триматись за кастыль!
"Запорізькому депутату на Київщині зламали ногу арматурою"
II► ВІДЕО під назвою «ПРЄСТУПЛЄНІЄ БЄЗ НАКАЗАНІЯ»!!!

Вгадайте, хто винний в тому, що донецькому альбіносу ніби-то "сламалі ножку"?
Так, правильно — Порошенко! Лічно прислав "хуліґанскіх малодчікав сламать дєрєвцо"!

Аж не віриться, як це на колишнього донецького СБУшніка Рєпкіна, на цю "пшонную рєпку", який є фактично "смотрящім" клана Пшонок, як же могли напасти "прямо у каліткі дома", себто, під височезними воротями, якісь "пьяныє малодчікі"?
А ще дивніше те, що вже другого дня таваріщ альбінос, свіженький і бодрый, як аґурчік, вже жалувався "журналісту"! Містика!
Які регенеруючі спасобнасті у Пшонной Рєпки — як на собакє!

Альбінос вважає всіх дурниками?
В Токмаку навіть бабусі сміються з нього, бо розуміють, що альбінос влаштував спектакль з "нападєнієм", і свідомі люди вельми жалкують, що насправді ноженьки виродку не переламали!
 


 

Повернімось, до речі, в Токмак. Що ж там з "сілавым захватам власті"?
Все просто.
Ставленик Януковича й Пшонкі та виходець з РФ Іґарь Катєлєвскій втретє "ізбран мэром", також став регіональним головою "Оппо.Блоку" і "партій"-прокладок всіляких на кшталт "Мы за мир", тощо. Треба ж, по-перше, докрасти решту, а по-друге, все ж спробувати реванш, бо "дєньґі уплочєны", "уґольный склад" під базу для окупаційних військ РФ збудований — "нада шо-то дєлать"!
Рік місто було без секретаря, і ось нарешті, в обхід всіх передбачених Законом процедур "мэр" Катєлєвскій саджає в крісло секретаря міськради свою людину. Тим паче, що переважна більшість депутатів теж "своі люді" — коллабораціоністи на кшталт того ж капінуса.
Окрім мети докрасти залишки міста, ще, певно, є мета всіляко перешкоджати дислокованим в Токмаку військовим. Бо українські військові ну дуууже заважають пророссійському "мэру".

Власне, частина свідомих депутатів і привела військових до виконкому. Причому, здебільшого, це були учасники АТО, з нагородами, місцеві.
Звісно, ніхто нікого не бив, "мэр" одразу втік аж "на бальнічку" в область, інші чомусь вирішили повторити "подвіг Януковіча" і пограти у "веселі яйця"... Кумедні...

Є записи протоколу, відбулось голосування, незаконне рішення "мэра" було скасоване, про що свідчать протоколи сесії міськради, "секретар" написав заяву про відставку. Ніхто нікого не арештовував, не саджав, не переслідує, ніякого "сілового захвата власті" немає. Просто деякі з чиновників потікали і переховуються "в больніцах".

Але! В хід пішла "чєтвёртая власть" — наша "нєпродажная журналістіка"!
Ну, про це на початку вже було зазначено.
Втім, почалась хвиля "вазмущєній", звісно ж, з Токмака.
Є тут"іспалкомавская ґазєта" "Наше місто Токмак", що існує на податки громади і має 5000 тираж. Одразу ж виникла і "нова" газетка-листівка з таким же дизайном, як і місцева, з таким же навіть шрифтом і там же надрукована — "Токмак оппозиційний".
Ось там і понесли для місцевого населення розганяти страшну історію про "сілавой захват власті", про "бандеравцев" і "два автобуса с баєвікамі "Правого сєктора", про "бойню в іспалкомє" та інші страсті-мардасті для бидлоти... Аборіґєны ж вірять!

І ось до редактора цієї газетки навідались ці самі військові, учасники АТО. Ні, не бити, звісно, а спитати, чому товаріщ віталій ґолод бреше і скільки йому платять.
17 хвилин суцільної феєрії ось:
 

II► «Журнашлюха Голод»

О, наостанок, дозвольте, розповім про цього персонажа 🙂

Це той віталій ґолод, що довгі роки був найбільш плодючім "журналістом" запорожських провладних газеток і смачно так вилизував дупи кримінальному донецькому режиму. А ще раніше, в ґоды камсамольскіє, тоді ще юний журнашлюх вилизував сраки комунякам.
Це той віталій ґолод, що через газєтку плодив чутки про "массовый прізыв в вайска Хунты ВСЕХ: безноґіх, мёртвых, жывых і падросткав, апатамушта Хунта!" А токмацький ваєнком-рыґ Вітер розсилав повістки на мертвих та інвалідів. І аборіґєны тут в паніці бігали, як таргани.
Це той віталій ґолод, що через газєтку плодив чутки про "вірталёт Хунты, расстрілявший сєло пад Токмаком" — байка від токмакського воєнкома-ренеґата, яку "красіво облёк в слова" наш плодовитий "журналіст" і в яку повірили геть всі ватні аборіґєны Токмака!
 

Ось таке тут житіє "святих і нечестивих" в Пшонному Паханаті...

Оккупационный Блок 2015
 

Постери 2014-2015 року, коли що. Немає бажання витрачати час задля нового з цими остогидлими пиками.

© Max Dowgal
02.08.2016