«Жечь Посполіта од можа до можа!»

Польська-2016

 

«Жечь Посполіта од можа до можа!»
"Всходніє Креси", ватэта-ось-все...

Схоже, Польща не робить висновків з уроків Історії...

Сьогодні, в чергові роковини совєтсько-нацистської окупації і розділу Польщі 17.09.1939, в самій Польщі дедалі популярнішою стає ідеологія польського шовінізму а-ля Дмовський.
Це обкладинка свіжої польської преси.
Польско-шовіністична ідеологія Дмовського все більше витісняє Юзефа Пілсудського з арени ляшського цирку.
Польский всі розуміють?
Зауважте: "Євреї, Українці та Німці встромили Полякам ножа у спину"! (Євреїв вони все ще називають словом "жиди", то ж не дивуйтесь).

 

Варто трішки озирнутись в Історію.

 

Відроджена в 1918 році Польща, витягнута з під двох імперій, першим ділом почала не країну відроджувати, а повертати так звані "Сходні Креси"!
"Сходні Креси" — це західні етнічні терени Укранців, Білорусів та Литовців. Бо ж, бачте, Поляки вважали, що Речь Посполита має відродитись в кордонах якогось там 1783 року, а ще краще, жеби "Жечь Посполіта від можа до можа!" — себто, від Балтійського до Чорного моря!
Це така імперсько-шовіністична болячка, як у житєлєй мокшанських багнищ — вологі мрії про вялікую ампєрію!
Тому вже у 1919 році Польща окупувала західні етнічні землі Білорусі та України. Зокрема, українські історико-етнічні землі: Волинь, Холмщину, Берестейщину (Підляшшя), Надсяння, Галичину, Гуцулію, Покуття, Бойковину, Лемковину. Ще хотіли й Буковину, та там Румунія вже лапу наклала.
Щоправда, після окупації виявилось, що зі сходу насувається орда більшовиків та бєлоґвардєйцев з наміром повернути "в лоно імпєріі" народи, що розбігаються, в тому числі й Поляків.
Спочатку Поляки разом з московітами дружньо так добивали залишки Армії УНР, загнавши в Трикутник Смерті. А потім Юзеф Пілсудський запропонував "врятувати" залишки Українців в концтаборах інтернованих і запропонував союз.

 

Опинившись в 1920 перед загрозою совєтської окупації, Польща використала для свого захисту залишки Армії УНР, яку ще вчора вони самі ж спільно з "краснымі" та "бєлымі" добивали...
І Українці врятували Польщу від совєтської окупації!
І Польщу, і Європу!
Українці розбили "лєгєндарную конніцу Сємьёна Будённоґо" в Замості (командував генерал-хорунжий Армії УНР Марко Безручко — земляк з Токмака), Українці не пустили більшовиків на Варшаву. "Чудо над Віслою" — раділи Поляки! Марка Безручка хотіли нагородити найвищою нагородою, та Українець відмовився: "Я воював за Україну, а не за Польщу!"
Совєтська окупація Європи могла відбутись ще у 1920-х, коли Лєнін вимагав "раздуть, тава`гіщі, пламя всємі`гнай `гєвалюциі, утапіть в к`гаві Євгопу, п`гінєсті счастьє т`гудящімся Гє`гманіі, іскупать к`гасных канєй в Сєнє і абас`гать Па`гіж!"

 

Отже, Українці врятували Польщу від "красного террору"!
Як віддячів Юзеф Пілсудський? Повернув етнічні українські землі Українцям? Львів?
Дідька лисого!
Юзеф Пілсудський, який уклав угоди з УНР, БНР та Литвою, таємно укладає сепаратну угоду з Совєтською Россією, яка розчленувала території України, Біларусі та Литви на користь Польщі та СССР. Рижська мирна угода закріпила нові кордони.

Польща "повернула" собі так звані "Сходні Креси"!
"Lwów Nasz!", "Wílno Nasz!"

Щоправда, тішились Поляки своїм "кресам" недовго, до 1939 року...

Отже, СССР і Третій Райх напали на Польщу в 1939, а з огляду Поляків винні в цьому, виявляється, Євреї та Українці?!?
Schön, schön!
І саме тому, певно, у 1939 році Поляки замість того, щоб захищати свою країну від нацистсько-совєтських окупантів, швиденько поховалися. Бо для Поляків набагато приорітетнішим виявився не захист власної країни від окупантів, а антисемітизм, українофобія та шовінізм. Поляки швидко почали зпідтишка допомагати нацистам знищувати Євреїв, а згодом повилазили на Волині й почали вирізати українські села — вже в 1941 році особливо не приховуючись. Це у них називалось "пацифікація""умиротворення украйонців".
Українці мовчки терпіли, аж доки в 1943 році у деяких загонах УПА не луснуло терпіння і вони пішли мочити всіх підряд ляхів!
І правильно зробили, до речі.

 

Поляки однаково гарно знаходили спільну мову і з нацистами, і з совєтами в питанні знищення Українців та Євреїв...
Коли "красная армія" СССР почала "асвабаждать" Україну, Біларусь та Польщу, то Поляки не кинулись в бій проти нацистів в авангарді, а знову поховалися!
Адже набагато простіше винищувати беззбройних українських селян в тилу, аніж воювати з гарно озброєними військами Вермахту.
І допоки там СССР проводив "вісло-одерскіє опєрациі", буквально вичищаючи від Німців для Поляків Східну Пруссію, Померанію та Сілезію, — в глибокому тилу, на західних теренах українських земель, Поляки влаштували справжній геноцид Українців, вирізаючи цілі українські села!.. Це у них називалось "репатріація".
А по завершенню Другої Світової, за порадою Кремля й за підтримки НКВД СССР, Польща проводить Акцію "Вісла" — "остаточне вирішення українського питання" (нічого не нагадує?), як зазначено в офіційних повідомленнях ПНР.
Було насильно депортовано більше 500 000 Українців, було вбито більше 100 000 Українців...
Страшні історії колишніх українських сел моторошно читати: Павлокоми (вбито від 366 до 500 людей, включно з дітьми), Малі Куровичи (від 300 до 2000 жертв), Сагринь (від 600 до 1000 жертв), Верховина (близько 200, в тому числі 65 дітей), Березка, Горайці, Малковичі, Пискоровичі і ще сотні, тисячі сел та містечок так званого "Закерзоння"...

Польща постійно звинувачує Українців у "волинской-рєзнє", натомість приховуючи власні злочини!
Польща постійно голосить про "фашистов-бандеравцев", тоді, як сама Польща проти Українців задіяла всі свої ультраправі нацистські мілітарізовані угрупування, польських шуц-поліцаїв, що лишились після Третього Райху, чисельних шовіністів: "Баталіоне Хлопське", "Армія Людове" під проводом "Армія Крайова"...
Навіть згідно з офіційними даними ПНР, від рук УПА все одно загинуло у 20 разів менше Поляків, чим від рук Поляків вбито Українців...
Один з виконавців акції "Вісла" пізніше визнавав:
«Ми були гіршими за диких тварюк — ми були вояками Війська Польського!»
Поляки почали винищувати Українців з початком нацистскої окупації, в 1941 вже відкрито вирізали цілі села, в 1943 сталось обопільне взаємознищення — Волинська трагедія, в 1946 перша хвиля депортації, в 1947 — акція "Вісла"...

Поляки — такі ж "брати", як і кацапи!..

 

Впевнений, що якщо зараз РФ (Россія Фашистська) раптом почне широкомасштабні дії проти України по всьому кордону, і якщо ще й почне перемагати — Польща стане першим союзником РФ!!!
Бо ж "Сходні Креси" повернути ой як хочеться...

 

 

© Дмитро Дзюба

2 коментарі до “«Жечь Посполіта од можа до можа!»

  1. Сповіщення: Україну знову шматують… – ПОРОХІВНИЦЯ

  2. Сповіщення: 70-ті роковини акції “Вісла” – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.