Перейти до контенту

Книжкова серія „Повернута спадщина“ в етері «UA: Запоріжжя»

Книжкова серія „Повернута спадщина“
в етері «UA: Запоріжжя»

 
23.VIII.2019 в ранковому етері телеканалу «UA: Запоріжжя» відбулась промоція книжкової серії „Повернута спадщина“, укладачем якої є запорожський історик, кандидат історичних наук, керівник запорожського науково-дослідного центру „Спадщина“ пан Юрій Щур (Yuriy Shchur​).
Унікальні свідчення про історичні події Української Революції та Перших Визвольних Змагань на Запорожжі, залишені у спадок нащадкам безпосередніми учасниками тих подій і написані тією українською мовою, що існувала в побуті століття тому. Саме про цей повернутий спадок і розповідає пан Юрій, презентуючи широкому загалу книжкову серію „Повернута спадщина“.
До уваги Вельмишановного Панства — цікаве інтерв'ю.


 

📺 „Кандидат історичних наук Юрій Щур завітав до нас у студію. Розмовляли про проєкт "Повернута спадщина", спрямований на повернення невідомої або маловідомої мемуарної спадщини запорізького краю та спростування популярних міфів.“ — повідомляє в анотації до відеофраґменту програми „Ранок: Запоріжжя“ від 23.VIII.2019 телеканал «UA: Запоріжжя»

„Повернута спадщина“

„Повернута Спадщина“ — це брошури кишенькового формату.
Брошури завжди коштують недорого, а відтак доступні й зручні.
Маленькі книжечки містять об'ємний і унікальний історичний матеріял!
Унікальні історичні спогади, знайдені в архівах істориками, більшість з яких раніше не друкувалась. Унікальні свідчення про історичні події Української Революції та Перших Визвольних Змагань на Запорожжі й Січеславщині. Спогади українських вояків, свідчення боїв від безпосередніх учасників, спомини й щоденникові записи, унікальні історичні світлини сторічної давнини…
Всі спомини подано мовою ориґіналу авторів — тією українською мовою, що була 100 років тому.
Перевага книжкової серії „Повернута Спадщина“ в тому, що книги повною мірою передають дух епохи Визвольних Змагань і Української Революції 1917—1921 років.
Видання друковані до відзначення подій 100-річчя Української Революції і Перших Визвольних Змагань.
Укладач книг — кандидат історичних наук, керівник запорожського науково-дослідного центру „Спадщина“ пан Юрій Щур.

„Наші книги з історії Української Революції на Запорожжі 1918 року потроху мандрують до місця призначення.
Боротьба за Україну триває!“
Юрій Щур

Вже традиційно книжкова серія „Повернута Спадщина“ безкоштовно розповсюджується волонтерами на лінії фронту — Захисники України зачитують брошурки до дірок!

Захисники України на передовій з брошурами книжкової серії „Повернута Спадщина“.

Також формат невеликих кишенькових брошур приваблює юнацтво і молодь — щоб швиденько прочитати, але, зазвичай, ці подорожі в минуле, немов машина часу, занурюють, зацікавлюють і прочитавши хоча б одну з брошур серії „Повернута спадщина“, юнацтво з нетерпінням буде чекати наступних подорожей у Минуле. 😉
В дитячих і юнацьких бібліотеках на освітніх полицях такі невеличкі брошури з цікавими обкладинками завжди привертають увагу юного читача. Хитро занурюємо юнацтво у історичні подорожі в наше звитяжне Минуле! 😉
Відтак, примірники передаються в читальні, міські й дитячі бібліотеки, в учбові заклади.
Книги будуть вельми цікаві й юнацтву. Тим паче, що часто 100 років тому учасниками Визвольних Змагань теж були юнаки, чиї спогади зібрані й опубліковані.

Ще навесні «Порохівниця» радо презентувала книжкову серію „Повернута спадщина“.
Огляди останніх випусків книжкової серії „Повернута спадщина“ презентовані на «Порохівниці»:
Книжкова серія „Повернута Спадщина“
В оглядах представлено добірки ключових цитат з книги та ілюстрації історичних світлин, які містить книга, обкладинка і світлина самої друкованої брошури.
До уваги Вельмишановного Панства й загальна промоція книжкової серії „Повернута спадщина“.

Книги з серії „Повернута спадщина“ стануть улюбленими на Вашій книжковій полиці, й незамінним читанням у мандрівках. Зручний кишеньковий формат ідеальний для читання в дорозі під час подорожей.
Замовити книги можна за символічну вартість двох філіжанок кави — бадьорить не гірше!

Бажаючі долучитися до видання книжкової серії „Повернута Спадщина“ можуть прийняти участь у спільнокошті та перерахувати хто скільки бажає на видання наступних книг.
Кожен учасник спільнокошту звичайно ж отримає примірники книг!

Вельмишановне Панство!
➥ СПІЛЬНОКОШТ на видання книжкової серії „Повернута Спадщина“
Картка Приватбанку 4731-2191-0254-6268 — Юрій Щур
(у призначенні переказу варто вказувати "на друк книги")

СПІЛЬНОКОШТ. Як це працює?
Все просто: оголошується СПІЛЬНОКОШТ, всі учасники спільнокошту гарантовано отримують примірники книжок. Тобто, іншими словами, за відсутності державної підтримки і фінансування, ми, свідомі Українці, спільно й самостійно складаємося на друк історико-освітньої літератури для самих себе, ще й Захисникам України частину відправимо!

Підтримавши видання книжкової серії „Повернута спадщина“ Ви підтримуєте відродження справжньої історії України! Крок за кроком, рік за роком! Адже на Ваших книжних полицях з'являться цікаві книги і цінні історичні знання отримає вся родина!

Щоб не відбувалось навколо — а нам своє робить!
Спільно відроджуємо справжню Історію України!
Свої для своїх про своє!

Книжкова серія „Повернута спадщина“
© Запорожський науково-дослідний центр „Спадщина“
© Юрій ЩУР
2019

Першоджерело відео:
© «UA: Запоріжжя»
„Ранок: Запоріжжя“ від 23.VIII.2019

© «Porohivnyçä»
2019