Перейти до контенту

Чергова українофобія від “кварталу”: анти-гуцульська “реклама” в Київському метро

Чергова українофобія від "кварталу"
Анти-гуцульська "реклама" в Київському метрополітені

 
Днями «Порохівниця» публікувала неймовірний фоторепортаж Пóказ гуцульських стрóїв в Еспáнії — дивовижно кольоритні гуцульські строї неймовірної краси, симпатичні Українці, які дивували сонячну Еспанію нашими українськими гуцульськими строями та знайомили Еспанців з культурою Гуцулії й Покуття.
Тим часом в самій Україні триває українофобна анти-гуцульська кампанія, котру постійно веде українофобний "95 квартал" у своїх з дозволу сказати "фільмах і сєріалах".
Огидна по своїй суті українофобна анти-гуцульська "социальная рєклама" з'явилась в столичному метрополітені!
Доки Українці в діяспорі різних країн намагаються зберегти українську ідентичність, в окупованій Україні триває масштабна українофобна кампанія, скерована проти всіх свідомих Українців в цілому й мешканців Західної України зокрема.


"В киевском метро появились забавные плакаты с правилами поведения от героев «Великих Вуйок»" — повідомляє мовою окупанта українофобний псевдоукраїнський теле-анал оліґарха-злочинця коломойскоґо "1+1".
Бачьте, "забавные"!

Нічого дивного й нового — українофобія у "95 квартала" всюди проходить "красной нітью" і є тим стиржнем, на котрому власне й тримається цей КВН-проект КҐБ.
Українофобні серіали "Останній москаль" та "Великі вуйки" спільного виробництва "95 квартала", "1+1" і псевдоукраїнських россіянських "кінокомпаній" — яскраве тому свідчення. Ці, з дозволу сказати, "продукти" містять в собі все той же "квартальный быдлоюмарок", замішаний на махровій українофобії: Українці, а особливо Гуцули й Галичани, показані як недолугі неграмотні й тупі селюки, а ось москаль чи якийсь "русскоґаварящій житєль вастока" — це завжди розумні та інтелектуально розвинуті персонажі, на відміну від "хахлов, гуцулов і рагулєй".
Власне, від "Сватов" ці "укрáінскіє сєріалы" відрізняються лише мовою, під яку замаскована "укрáінскость" цих "продуктів", розрахованих на низькоосвічений пост-совєтський люмпен і пролетаріят. Окупантам, манкуртам і покручам дуже подобається "поржать над хахламі"!

Ну, з "продуктом квартала" все зрозуміло.
Більш-менш зрозуміло все й з тими "актьорамі", що корчать з себе недолугих та "тупых раґулєй" — за московські гроші ці покручі й рідну матір продадуть, не те що рідну Неньку-Україну.
Питання, яким чином в Київському метрополітені опинилась така огидна реклама?


Про розміщення огидної реклами в Київському метрополітені повідомив секретар Української Галицької Партії, пластун і філолог, пан Остап Українець:
„Горбунов системно їсть лайна ще з часів "Останнього москаля", але тут кооперація 1+1 із Київським Метрополітеном породила якусь геть риготну рекламу.
"Не будь як тупий селюк з Карпат, будь як гордий атлант із Києва".
За нормальним обігруванням гуцульської тематики треба йти до Фіїнки на „Ліжник TV“. А до українського масмедіа-продукту треба йти, якщо вас дуже нудить, але два пальці в горло ви пхати не хочете.“

Українофобну і анти-гуцульську кампанію ще 25 жовтня 2019 року запустили спільно "1+1" та Київський метрополітен.

"В вагонах разместили 8 постеров, на которых знаменитая гуцульская делегация в шутливой манере призывает пассажиров метрополитена быть вежливыми, внимательными и осторожными во время поездок. Комедийные персонажи Иван Петрук (Юрий Горбунов), Штефко (Назар Заднепровский), Бодя (Владимир Николаенко) и сельский председатель Василий Микитюк (Владимир Горянский) просят соблюдать как официальные, так и негласные правила поведения в метро." — повідомляє знову ж таки мовою окупанта видання "Тєлєкрітіка"
"Телегід" має аналогічне промо і в українськомовній версії:
"Телеканал «1+1» та Київський метрополітен запускають проект разом з популярним комедійним серіалом «Великі Вуйки». У столичній підземці з’явилася серія постерів з простими, але важливими правилами поведінки в метро від улюблених та впізнаваних героїв комедії. Потяг із серіальними гуцулами можна зустріти на Оболонсько-Теремківській (синій) лінії метро."

Чергова українофобна вихватка "квартала"!
Як бачимо, пропаґандистський українофобний телеканал оліґарха-злочинця спільно з Київським метрополітеном активно роздмухують українофобію те ненависть до мешканців Західної України!
Абсолютно безкарно!Київський метрополітен — громадський транспорт, котрим користуються не лише кияни й гості столиці, але й іноземні гості! І ось така ганебна українофобна "реклама", ганьба ганебна…
І ця огида розміщена в День Гідності та Свободи!
Тисячі Галичан віддали свої життя за Україну в цій війні…
Ганьба керівництву Київського метрополітену!

Як же соромно, що у нас, в окупованій нині колаборантами й покручами нещасній Україні всі ці "сєрдючькі" і "квартали" поширюють метастазами українофобію, нівелюючи українську культуру, українські традиції, українську свідомість, в той час як за кордоном Українці в діяспорі намагаються зберегти українську ідентичність, поділитися нею зі Світом, показати, яка у нас різноманітна й багата Україна…

Погляньте, Вельмишановне Панство, які неймовірно казкові гуцульські стрóї!

Пóказ гуцульських стрóїв в Еспáнії

Від такої чарівної краси душа співає!
Як можна паплюжити таку красу? Як можна зневажати волелюбних горян Гуцулів? Як можна зневажати Галичан, Бойків, Покутців, Буковинців, Волинян, Подолян, Киян, Полтавчан, Слобожанців, Наддніпрянців, Запорожців — всіх Українців?
Свідомі Українці ніколи собі не дозволять такої зневаги!
А ось "малорóссы" — покручі й манкурти та понавезені московитьскі окупанти — так, вони зневажали й будуть зневажати Українців! Бо для них не існує ніякої України…

Й тому надія на тих небагатьох свідомих Українців що ще лишились в Україні та на Українців в діяспорі різних країн — бережіть і плекайте, будь ласка, нашу українську свідомість, наше українське коріння, нашу українську мову, наші українські традиції, автентику і айдентику, наші українські стрóї, вишиваночки і рушнички, де червоне то любов, а чорне то журба…
Бережіть як зінницю ока та передавайте дітям і онукам Любов до України!
Бо інакше ми втратимо Україну…

Українці!
Навіть на чужині не забувайте, що ви — Українці!

Справжні й свідомі Українці не втрачають свого українського коріння!

© Dem'än Dzüba — «Porohivnyçä»
В матеріялі процитовано пост:
© Остап Українець
2019.ХІ.22