Перейти до контенту

✠ Збройні Сили України — 100 років на захисті Держави

✠ Збройні Сили України ✠
100 років на захисті Держави

 
6 грудня — День Збройних Сил України.
Вельмишановні Захисники, вітаємо Вас Днем Збройних Сил України! Вітаємо і низько вклоняємось Вам...


 

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

„Зродились ми великої години…“

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

《До збруї!
До збруї, стрільці!
І рідну країну спасайте!
Повстаньте як вірні козацькі сини,
Героями в хату вертайте!..》

© Василь Вишиваний (Вільгельм фон Габсбурґ)

Цим закликом звертався до Українців славний та щирий патріот України Василь Вишиваний — Австрійський Ерцгерцоґ Вільгельм фон Габсбурґ, який всім серцем полюбив Україну і разом з бойовими побратимами стояв на захисті Соборної України в ту опалену полум'ям Великої Війни велику годину…

Збройні Сили України дійсно зродились великої години — 100 років тому, у вирі боротьби за Незалежність України, у вирі Перших Визвольних Змагань, заґартовані полум'ям сторічної Великої Війни!
100 років Великої Війни, в епіцентрі якої Україна, яку боронять Захисники України!

《За Україну! За її Волю! За честь і славу, за народ!》

Захисники України гідно й звитяжно відстоюють Незалежність України, пройшовши за ці сто років крізь запеклі бої, невдачі й перемоги, крізь Перші й Другі Визвольні Змагання, від вояків Української Народньої Республіки, леґіонерів Українських Січових Стрільців і вояків ОУН УПА до сучасних вояків Третіх Визвольних Змагань.
Славень, з яким на захист України йшли у бій Герої Визвольних Змагань, вояки ОУН і УПА.
Саме тому 24.VIII.2018 на урочистому військовому Параді „Марш нової армії“ з нагоди Дня відновлення Незалежності України, Славень „Зродились ми великої години…“ у новому аранжуванні був презентований як офіційний Марш ЗСУ.


Вітаємо наших Захисників з Днем Збройних Сил України!

Українці щиро вдячні Вам за те, що маємо змогу спати під мирним небом, доки Ви захищаєте нас на лінії фронту…
Завдяки Вам, сміливим, мужнім, стійким, патріотичним воїнам, нащадкам славних запорожських козаків, ворог не зміг захопити схід та південь і решту теренів України, а застряг лише на сході і в Криму.
Так, ворог у нас страшний — страшний у своїй неадекватності, але не більше…
Ворог передбачуваний і за ці сто років війни діє за однаковими методами, тактиками, стратегіями й сценаріями підступної й нишкової гібридної війни.
5 років війни довели, що квазідержавне утворення "РФ(россія-Фашистская)", як до цього квазідержавне утворення "СССР", вміють воювати лише спідтишка, гібридно, а в разі прямих зіткнень ніколи не спостерігалося воїнської честі й гідності, лиш дикунство болотяних дикунів та озвірілих недолюдків. Єдине що турбує, що у цих дикунів є ядерна зброя, якою вони постійно розмахують. Тож, переоцінювати ворога буде зайвим, але й не варто недооцінювати ворога.
Россійсько-фашистським загарбникам не вдалось наплодити "новороссій" та перетворити в "малороссію" нашу Державу! Хоча вони все ще сподіваються на це й роблять ставку на ключові президентські вибори, на яких фактично вибір буде між діючим Верховним Головнокомандувачем і будь-якою маріонеткою плюгавого недофюрера. І Українці це вже усвідомлюють.
Україна вже інтеґрується до ЄС і НАТО, вже отримала Томос і Автокефальну Українську Помісну Православну Церкву, Державність гідно боронять Захисники України, формується громадянське суспільство...
В істериках квазідержавне утворення "РФ(россія-Фашистская)" вже нападає відкрито й не ховаючись почало аґресію в акваторії Озівського й Чорного морів, вже відкрито погрожує ЄС і НАТО.

Світ та Європа, схоже, почали потихеньку прокидатись і усвідомлювати рівень загрози.
Тим часом, наші Захисники України тримають оборону не лише Держави, але й усієї Європи, всього Цивілізованого Світу, стримуючи неадекватну орду москальських дикунів.
Тверезво оцінюємо ситуацію, стоїмо, не панікуємо.
Захисники України гідно стоять на захисті!
Звитяга Захисників України оспівана в чисельних піснях:
Пісні Української Повстанської Армії
Пісні Леґіону Українських Січових Стрільців.
Треті Визвольні Змагання також лишать по собі оспівану звитягу наших Захисників!

Ми переможемо!
Адже наші Захисники України вже стали символами стійкості, мужності та звитяги!
Саме наші Захисники, не дали ворогу заграбастати Запорожський край… І Слобожанську Україну… І Полтавщину… І решту України…
Українці вельми вдячні Вам за це!
Повертайтесь живими…
Всіх вас, хлопці, чекають вдома…
Перемога буде за нами!

Українці вклоняються перед загиблими Захисниками, Героями Небесної Гвардії…
Герої не вмирають — Герої йдуть в Небо…
І тримають Небо для нас!…

✠ ✠ ✠

✠ ✠ ✠

Слава Україні! Героям слава!
Слава Україні! Смерть ворогам!
Україна переможе!

✠ ✠ ✠

✠ ✠ ✠