Перейти до контенту

“MeToo” — „Who Framed Hollywood Hills“ (+18)

„Who Framed Hollywood Hills“
Спецоперація Кремля "#MeToo"

 
Еслі звёзды зажиґают — значіт ватэто кому-то нада!
(Суб'єктивні роздуми на тему останніх подій в Америці)


Ця публікація з маркуванням +18, бо про дорослі справи поговорімо без цензури. Любителі сальних картинок спіймають облизня, бо ми таке не публікуємо. Авторська позиція суб'єктивна, але, підкреслюю, що не схвалюю ніякого насилля, не страждаю "сексізьмом" або ще якимись там супер-толерантними новомодніми термінами. Толерантість має бути, але коли все виходить за межі нормального і перетворюється вже на маразм, то це не є ґут.
Ось про це й поговорімо.
Вважайте, що це публікація з неіснуючого розділу "Цей шалений Світ".
Далі можна читати голосом Юрія Макарова з "Арґумент Кіно".
Отже, переносимося на Голлівудські Пагорби.

Як кремлядський "флєшмобік" підірвав Америку

Звідки ростуть ратички у флешмоба "#MeToo"?
Пам'ятаєте всі ці "флєшмобікі", які котилися постсовєтським простором в соцмережах ще рік тому? Ну, "флєшмобік в паддєржку руссцкаґаварящіх байцов із акопав", наприклад, чи "#Завтрак_На_Ґраніце".
Або "флєшмобік" "#Я_Не_Боюсь_Сказати"?
Останній пропонував жінкам розповісти за випадки зґвалтувань та чоловічого насилля. Звісно, всі повелись і місяць-два в ФСБучік можна було не заглядати...

І точно так в США вилізла через ФСБук аналогічна кампанія "#MeToo", після якої почалась ця серія зізнань про секс-насильства.
На відміну від Українців, Американці дуже легко ведуться на моралофаґію, тому в США кампанія спрацювала в десятки разів ефективніше, аніж в Україні, і викликала шквал зізнань, які вже дійшли до маразму.
Цапнув за сраку — всьо, ізнасілованіє, насіліє, секс-маніак, "а мнє ж тоґда было 14 лєт, так он єщё і пєдафіл! На кол!"
Істерика покотилась з вершин Голлівудських Пагорбів наче некерований "бешений" паровоз, що викотився десь з вокзалу Пассадени і каменем летів на Лос-Анджелес, змітаючи все навколо на своєму шляху.

Родзинка в тому, що американці навіть не усвідомлюють, звідки запустився цей вірус, який вони так легко підхопили!
А ідея "флєшмобіка" була спочатку чудово "обкатана" в соцмережах на постсовєтському просторі, включно з ФСБук.
І ось тепер запустилась в США! І саме в США "эффэкт патрясающій"!

Вже місяць вся планета спостерігає онлайн, тобто наживо, суцільний АдЪ, СодомЪ-і-Ґомору в США зі хвилею зізнань в рамках флешмобу "#MeToo".
("Мене теж..." — зацініть назву і тонкий чєкістський юмарок!)
Скандал розпочався з голлівудського режисера Вайнштайна — першою галасно закричала "всі мужики сволочі" актриса того самого серіялу "Секс у великому місті", а її праведний гнів підхопили десятки відомих голлівудських дів, які заявили, що опецькуватий режисер їх того, склонял к сексу, мацав, трахав і взагалі брудна свинюка цей Вайнштайн чи як там його. Скандал спалахнув яскраво хоча б тому, що іменитий режисер спонсорував виборчі кампанії демократів, зокрема, Гілларі Клінтон!
Дональд Фёдорыч Трамп сально хіхікав і підмигував — "Відалі?"
Демократи швидко відкараскались і зробили вигляд, що знати не знають цього брудного опецькуватого збоченця.

Та це був лише початок секс-буревію над Голлівуд-Хіллс.
В Голлівуді миттю вибухнув справжній армаґеддець, бардак-і-бардєль з кордебалетом і блек-джеком!
По бульвару Сансет зграйкою переляканих фламінго заметушились голлівудські кінодіви, істерично вищипуючи пір'ячко у себе звідусіль із вереском "ME TOO!!!" та видираючи волосся папарацці, які траплялись під гарячу руку цим скривдженим ґорґонам! Феміністки, відчувши запах крові, хижо шкірячись, вийшли було на захист всього жіноцтва, але шквал буревію, немов цунамі, змів борцунь і борциць у невідомому напрямку. Щоденні прес-конференції із зізнаннями нагадують розбурхані бджолині вулики, посеред яких маткою посідає чергова скривджена звєзда із заплаканими очима, кидаючи час від часу спопеляючі погляди на особ чоловічої статі навколо: "Кац! Цюрюк! Куди ото дивишся? На цицьки мої дивишся, збочинцю, да? Хочеш зґвалтувати? Хочеш? Хочеш? Хочеш?" Папарацці зализують рани і мчать на наступну пресуху, бо у жовтої преси нині пекельна пора. Актори та режисери чоловічої статі хутко поховались по своїх віллах, поближче до спідниць благовірних, щоби бува не втрапити у вир скаженого торнадо та не опинитись в статусі зіркового збоченця, а то й за ґратами — бо хіба ж пригадаєш тепер всі ці веселі вечірки під рейв і кокс по молодості років двайціть тому, коли всі один з одним переспали перед Мілленіумом і ніхто не думав не гадав, що наступить ХХІ століття і всі наче показяться.

Хвилю зізнань кіноактрис і голлівудських дів підхопили й деякі актори чоловіки з витонченим складом душі!
Зірка „Sar Track“ Ентоні Репп згадав, що колись, чверть століття тому, коли йому було 14 років, його на приватній вечірці мацнув чи то за сраку чи то за пісюна 24-річний Кевін Спейсі, а потім ще й сів зверху, мовляв, давай побавимось. І хоча юна зірочка був ніби й не проти сексу того вечора будь з ким (всі юнаки ніколи нічого не мають проти сексу, бо для чого ж тоді ходять на вечірки), але якось юний Ентоні спасував, а потім, виявляється, "все життя жив з цією важкою психологічною травмою".
Ач, який пісюнковий злодій цей Кевін Спейсі!

Спейсі поспішно вибачився "за свою п'яну поведінку", хоч і не пригадував такого випадку, але вже було пізно — хрест моралофаґії гулко падав і на актора-невдаху, і на "Картковий Будинок".
Ми ще повернімось до зірки "Карткового Будинку", а поки що продовжимо спостерігати за розростанням секс-шторму на Голлівудських Пагорбах.

З появою райдужно-блакитної іскорки буревій заграв новими яскравими фарбами в усіх сенсах цього слова і понісся шквал зізнань вже від чоловіків, через які Райдужний Єдиноріг гайнув у прірву Ґранд Каньону з криком "̶А̶с̶т̶а̶н̶а̶в̶і̶т̶є̶с̶ь̶! Hasta la vista!".
Мало того, що актриси пачками виливали в твітти зізнання й нарікання про "важкі психологічні травми", безперервно галасливою юрбою чірікаючи між собою що "всі мужики сволочі", так ще й деякі мужики почали скіглити про ото самоє!
Виявляється, чи не кожен актор в Голлівуді все життя "живе і мучається з важкими психологічними травмами", бо тепер згадують, як хтось десь колись т̶и̶ц̶я̶в̶ ̶п̶і̶с̶ю̶н̶о̶м̶ ̶в̶ ̶ж̶и̶в̶о̶ґ̶о̶ ̶ч̶є̶л̶а̶в̶є̶к̶а̶ робив непристойні натяки і пропонував побавитись.
"Ми не шматки м'яса, ми не будемо мовчати все життя! Час зробити світ краще!"

Лише за тиждень декілька акторів різного штибу зірковості були заарештовані за "сексуальноє насіліє" та за "хранєніє дєцкого порно". Марк Саллінг, відомий за ролями в стрічках "Діти кукурудзи" та "Хор", ще до нинішнього секс-шторму був звинувачений власною дівчиною в "секс-атакє", мовляв, без презерватива сексу захотів, ну дєвушка й накатала заяву в поліцію. З тої пори пішло шкереберть життя хвацького голлівудського красеня. А на тлі роздмуханої нині істерії 35-річній зірці "Дітей кукурудзи" взагалі впаяли 9 років за порєво, між іншим; хоча достеменних фактів секс-стосунків з тінейджерами не виявлено, чувак просто зберігав вдома ніби-то "чайлд-порн". Ну, що там за порєво було теж ніхто не бачив, проте гаплик настав не лише кар'єрі актора, а й життя зламалось навпіл за банальну порнуху в шухляді.
Це ж треба було знайти собі самку богомола на Голлівудських Пагорбах. Покохався в критичні дні ось і відкрутила голову.
Чуваки, обережно обирайте собі дівчат, оминайте істеричок і не зберігайте вдома порєво!

Складається уявлення, ніби на Голлівудських Пагорбах зібрались самі збоченці!
Ба більш того, це "кляте неподобство" продовжується!
Ось наприклад, свіжі й гучні заяви!

14-річний юний актор Фінн Вольфґард в кіно всього рік, донедавна цю золоту дитину ніхто не знав, хіба що його аґент, режисер і сценарісти серіялу, в якому знімався хлопчик.
Як стати відомим?
Спитаємо у Фінна.

— I'm a 14-old-year actor and me too...
— Чекай-чекай, Фінні, англійську у нас мало хто розуміє, ти не проти, якщо перекладемо твою розповідь?
— OK. But don't touch me!
— Божезбав, Фінні. Отже...
— Мені 14 років, я актор, зірка! Мій клятий аґент Тайлер Грешем жадная сволочь, такі сексуально напав на мене, хотів мене трахнути і вобше, мабуть, показав пісюна, я не пам'ятаю, вобщім, #MeToo!

Золота дитина! 🙂

— Що ж, дякуємо, Фінні!
— You want to touch me too? )))
— NO!!!
— Why?
— Get out of here, кляте хлопчисько!

Вчиться, як у 14 років ставати надзвичайно відомим голлівудським кіноактором. Всьо просто: кажеш шо дядя аґент\режиссер (чи ще якийсь чувак, який найбільше не подобається) на знімальному майданчику за щось схопив не так під час відпрацювання сцени, чи дружньо стиснув у обіймах після вдало відзнятої сцени чи, боронь боже, поклав руку на коліно під час обговорення сценарію, можна ще додати що він показав тобі пісюна або ще щось, — і все, ти вже викрив злобного педофіліща й збоченця, ти "зробив цей світ кращим", ти відомий. Дяді гаплик, звісно, акакаяразніца.
Тётєй, кстаті, теж можна засадити!
Дєткі це апаснасть! 🙂

Слідом за юним дарованієм зі ще більшим шквалом звідусіль на Голлівудських Пагорбах від Бербанку до Пассадени понеслось багатоголосне скіглення з підвиванням: "Me too! Me too! OMG! OMFG!!! Me too!!!"
Інколи серед шквалу цих страданій вириваються тонкі дитячі голоси юних дарованій:
— And Me too!!!

Щохвилини Твіттер чірікає від осіб обох статей однотипові зізнання:
— Me too! He touched me! He wanted to fuck me! I'm live all my life with an injury from this violence! He TOUCHED ME! Oh, my god, he's fuck me! ME TOO! OMG! OMFG!!! Oh, no! I'm dying...
(*плаче, заливається сльозами, підраховуючи, скільки отримає дивідентів за галасний піар*)

Фоном звучить хіт всіх часів «Satisfaction» Benny Benassi:
„Push me
And then just touch me
Till I can get my
Satisfaction“...

Тим часом, "Картковий Будинок" розсипався на очах!
Те що популярному телешоу настав гаплик стало зрозуміло одразу.
"Netflix" панічно підраховує збитки й репутаційні втрати, підозрюючи тепер вже у збоченнях геть всіх навколо: акторів, їх аґентів, режисерів, сценаристів... Тим часом рівень маразму навколо Спейсі досяг небувалих розмахів.
Кевіну Спейсі неперелівки, бо за останній тиждень проти нього висунуто цілий шквал звинувачень. Здається, на знімальному майданчику "Карткового Будинку" не залишилось жодного, кого б не домагався Спейсі! Так це чи ні поки що достеменно розібратись складно, бо яким це секс-гігантом треба бути, щоб зібрати таку купу звинувачень.
Але все йде до того, що журналісти скоро роздмухають до вселенських масштабів сексуальні можливості Спейсі — наразі вже все виглядає так, ніби актор перетрахав увесь "Картковий Будинок", а скоро певно стане відомо, що перетрахав там усіх операторів, техпрацівників, водіїв, охоронців, собачку охоронців, хом'ячка секретарші Бетсі...
Трахав усе, що ворушиться, а що не ворушиться — ворушив і трахав!

Щодня знаходяться все нові й нові "жертви" пісюнкового злодія Спейсі! Зібралась вже така черга скривджених, що Лєнін з мавзолєю завидками заходиться!
І у кожного "важка психологічна травма, з якою мусив жити все життя".
Причому, насправді мова йде не за зухвалі напади і зґвалтування десь за кулісами з брудним сексом і насиллям, як це було у випадках із Вайштайном, про якого вже всі й забули. Страшні "психологічні травми" викликані у чисельних "жертв" спогадами про те, як десь колись когось той хтивий Спейсі обійняв, поплескав по плечу, "підозріло довго тис долоню під час вітання", поклав руку на коліно під час читання сценарію, доторкнувся до стегна...
Секс? Який секс?
"А, точно, пригадую — він на мене так дивився, ТАК дивився! У нього такі очі, як блюдця і хтивий погляд, і вобше, MeToo!"
З останніх "жертв" такий собі нікому досі невідомий актор, а нині зірка доби, Гаррі Дрейфус, виливає жовтій пресі спогади про страшелезну "психологічну травму".
Ач, який збочинець цей Спейсі, обійняв замість привітання, поклав руку на коліно а потім на стегно, ух жах!

Звісно, може Кевін Спейсі ще той хуліган, але ж мова зараз не стільки за нього, скільки за рівень маразму, в який перетворилась ця штучно роздмухана зовні істерія.

Журналісти жовтої преси працюють без вихідних останній місяць! Ще б пак!
Під жернова жовтої бульварної преси цілими табунами втрапляють занесені виром секс-шторму зірки й мегазірки! Від зірок лишається лиш зірковий пил, що осідає на Голлівудські Пагорби, немов попіл після ядерного апокаліпсису. Достатньо лиш тицьнути в когось пальцем та чірікнути під хештеґом чарівне "#MeToo" — і гаплик з алярмом приходять невпинно та безжалісно!
Здається, востаннє журналісти так куражились під час скандалу навколо Майкла Джексона. Зрештою, Поп-Короля таки довели до смерті, і одразу, щойно Джексон помер, стало відомо, що ніяких зґвалтувань дітей ніколи не було, а вже дорослий мальчік, який був тоді "жертвою", одразу зізнався, що заради мільйонів долярів звинуватити співака додумався батько цього мальчіка, який того ж вечора застрелився, між іншим.
Мильна булька луснула.

Втім, зараз маємо нову, трішки іншу мильну бульку.
Триває інформаційна війна, яку веде Кремль проти Світу, і проти Америки зокрема. В інформаційній війні задіяно купу прокремлядських журнашлюх різного штибу, яких роками "на развєс" скуповував Кремль.
До нинішнього секс-шторму чєкісти теж готувались заздалегідь, тестуючи спочатку "флєшмобікі" в контрольованих соцмережах.
Як вже зазначено, доволі вдало та ефективно спрацював в американських реаліях флешмоб "#MeToo", який роком раніше під іншою назвою проекспериментували на Українцях. Ну, у нас воно не мало ніякого ефекту, бо Українці не страждають таким рівнем моралофаґії, як Американці, та й взагалі, в країні війна — кому цікаві історії про те, як хтось когось там мацав в кукурудзі? Модне і принесене з північних багнищ західне слово "емпатія" також у нас не прижилось. Ні, Українці звісно співчували й співчувають жінкам та дівчатам, які є жертвами сексуального насилля і розповіли про це, але без такого фанатизму, як це відбувається в Америці. По-людські поспівчували, підтримали, але падати ніц у ноги, немов жриці храму, яка стала жертвою самого Зевса, ніхто у нас не падав. Істерію також не роздмухували і не перетворювали все на суцільний маразм. Позиція більшості проста: "Не шукайте пригод на сраку й буде вам щастя!" В країні де Ляшко хизувався тим, що "його отвір лишився недоторканим" людей взагалі мало чим здивуєш. Та й чхати всі хотіли на чиїсь там отвіри, особливо якщо це отвіри селебрітіз. Власне, наш жовтенький телеканал "1+1" спробував на хвилі "#MeToo" перезапустити хвилю кремлядського флєшмобіка та пішли в люди, так би мовити, питатись у наших зірок, чи їх теж "#MeToo"?
Але наші зірки мовчать, як Мата Харі.
"1+1" спіймали облизня.

Ні, у нас не та ментальність. Та й до флєшмобіків ставимось з обережністю.
Якби Америка була Україною, то на питання "Who the fuck is Alice?" відповідали б "До біса тую Еліс! Незабаром Різдвяні Свята, скупитись тре!"
Їм би наші проблеми...

А ось Америка клюнула закинутий Кремлем гачок навіть без наживки!
І далі робити чєкістам вже нічого не довелось — Американці все роблять самостійно! Вони самі себе почали їсти поїдом, згадуючи, хто й кого де й за шо мацнув колись і хто кому що натякав. А якщо у кого вдома порнуха, то пиши пропало, хоч бери та пали колекції "Playboy" на задньому дворі вночі. Голлівудські аґенти та актори вже бояться бува не так одне на одного глянути, дітей-акторів взагалі оминають десятою дорогою як холєру і всі постійно бешено гортають стрічки соцмереж, перевіряючи, чи бува не написав там хто за них якоїсь гидоти. Секс-шторм триває...
Sex, drugs & rock'n'roll, Black-Jack & girls та будь-які розмови чи думки за цицьки-письки взагалі тепер табу в Голлівуді, вечірки також накрились цинковою бляшанкою.
Моралофаґія forever!
Хвиля вщухне не скоро...

Не той нині Голлівуд...
Де ті Золоті Часи Голлівуду з чарівними щасливими посмішками казкових кіноактрис, з мужніми постатями кіноакторів, з пастельними тонами сонячних видів бульвару Сансет? Часи, коли Голлівуд нагадував Плезантвіль, вуличками якого туди-сюди снували новенькі олдтаймери та кабріолети, дзвінко гуркотіли червоні трамваї, а поштарики зранку клали під двері ранкові таблоїди з зірками на обкладинках. Свого часу зірки змагались у сексапільності один з одним, кожна зірка намагалась стати взірцем, потрапити на обкладинки, як Мерилін, і щоб сукню протягом піддувало, і щоб в стилі пін-ап...

Ще три десятки років тому Голлівуд вразив всіх найсексапільнішою дівою всіх часів, трьохвилинна сцена з якою все ще є найдорожчою та найсексуальнішою в кіноісторії!

♪ II► Jessica Rabbit — „Why Do not You Do Right?“

О, ця Джессіка Реббіт, яку врятував з нацистської неволі у 1943 році сміливий Кролик Роджер з мультяшними друзями, завжди молода, квітуча і сексуальна Джессіка, якою захоплювався увесь Голлівуд — всі кінодіви намагались бути схожими на Джессіку Реббіт! Блискуча сексапільна червона сукня, хтиві погляд і голос: „Я не хтива, мене такою намалювали...“
Містер Акме грався з Джесікою "в ладушки" і це не перетворювалось на глобальну істерію про секс-насильство.
Джессіка Реббіт і стрічка „Who Framed Roger Rabbit“ у 1988 році врятували всю анімаційну індустрію Голлівуду, і не лише! Вони дали другий подих всій кіноіндустрії, і не останню роль в цьому зіграв саме образ сексапільної діви Джессіки Реббіт!
Звісно ж, моралофаґи й тоді здійняли страшенний вереск через те, що мультгероїня мала такий дорослий вигляд: хтось вишукував у розкадровках наявність білизни під сукнею і навіть розгледів що там немає трусиків, а коли трусики домалювали, то здійняли ґвалт, що це ще більш неприпустимо, і взагалі, чому це жінка спить з кроликом? Моралофаґи вимагали наліпити на мультяшний фільм рейтинг +21! Мормони, сер! Проте, тридцять років тому Голлівуд просто відмахувався від ханжів та моралофаґів і радив їм лікуватись.
„Ми будемо щасливі з великої літери Ща!“ — казав Кролик Роджер і всі в Голлівуді розділяли таку позицію. Нікому не було особливо цікаво, хто з ким спить, і тим паче, з пліток у жовтій пресі ніхто не роздмухував скандали вселенського штибу.
Не то шо січас...

Що ж, у вирі нинішнього секс-шторму над Голлівуд-Хіллс принаймі Джессіка Реббіт вже точно ніколи не вийде зі звинуваченнями проти покійного Марвіна Акме за ту гру "в ладушки". Хоча, може б якраз її хтиве „Me Too...“ змогло б перетворити на фарс цей буревій гіпертрофованих і часто награних "трагічних страждань" скривджених та ображених?
Але Джессіка Реббіт не з тих фем-фаталь, які будуть скіглити.
Раніше гра "в ладушки" не сприймалась як збочення...

Зовсім недавно Світ був набагато більш вільним...
Втім, не забуваємо, вельмишановне панство, Велика Війна триває...

Американці потрапили у заздалегідь підготовану пастку, яку їм вдало розставили звичайні гопніки з Підєрбурґа.
Завдано потужного удару по американській кіноіндустрії, і не лише. Це ще поки що наслідків не видно, а вони будуть. Напередодні Різдвяних Свят в гільдії Санта Клаусів вже розгублено розмірковують, чи варто тепер Санті саджати на коліна дітей і чи не загримлять за це згодом за ґрати цілими сотнями Санти між обома узбережжями Америки? Санта в шоці!
Всю розважальну індустрію потроху починає лихоманити від цієї істерії.
І це лише початок...
Американська кіноіндустрія ще довго буде оговтуватись після цього секс-шторму, і наслідки будуть суттєвими: ще довго режисери, сценаристи, аґенти будуть сахатись від акторів-тінейджерів як від чумки, шарахатись від актрис, щоби не загриміти за ґрати через якусь дурню і як на мінне поле будуть заходити в гримерки, щоби не перетворитись на збоченця, якого застукали на гарячому. Вже зараз всі один від одного сахаються в різні боки, немов налякані декоративні рибки в басейні на Сансет-Біч. Якось не подумали про наслідки ті актори, які вирішили "зізнатись і зробити світ кращим".
Скільки ще телешоу та фільмів накриється махєровой звєздою? Скільки кінокар'єр зруйнує цей буревій, в порівнянні з яким всі ті торнадо — "дєтскій лєпєт"? Упс, о дєтках ні слова, бо ну його... (Фінні, йди звідси, ніхто й ні за шо тебе трогать не збирається, і не чекай, — виглядає як ото Сірко з пасльона... Хароший мальчік!)

Отже, Кремль провів блискучу спецоперацію на фронті інформаційної війни!
Кремль знову вдарив по Америці як 9\11 2001.
І знову у влучне місце, по "святая святих" — по Голлівуду!
Ніхто нічого не зрозумів, всі щодня захоплено читають подробиці чергових секс-скандалів на Голлівудських Пагорбах.
Рикошетом вдарило навіть по "лучшим друзьям Россіі"прилетіла "отвєточка" Стівену Сіґалу — доки супербойовик ховається в Москві від американського правосуддя за наркоторгівлю, одна з актрис щойно звинуватила престарілого каратіста у зґвалтуванні.
Лєс рубят, щєпкі лєтят! 🙂
Оскар цього року поїде в Кремль...

За білим шумом секс-скандалів ніхто навіть не звернув уваги на останні слухання в Конґресі США щодо співпраці глобальних соцмереж Facebook i Google з Кремлем.

Буквально позавчора в Конґресі США допитували юристів Facebook i Google на предмет співпраці з Кремлем, без натяків звинувативши у співпраці з Кремлем. ФБР ретельно займається цим питанням і міцно взяли за сраки глобальні соцмережі. Схоже, сибірська лисичка песець спочатку навідається до Сірожі Брінна і до Маркуші ЦуКҐБерга.
РФ (Россія Фашистська) давно готувалась до цієї війни, з миті розпаду СССР...
Ще у 2011 році Facebook перетворився на ФСБук. Якраз нещодавно ми ретельно розглядали це питання в матеріялі ФСБук і гібридна війна Кремля в Інтернеті.
І хоча на всі зауваження про те, що Кремль скуповує глобальні соцмережі всі навколо скептики крутили пальцем коло скроні, мовляв, не мели дурниць і "быть такова нє может", втім, всі багаторічні спостереження виявились правдою.

Навздогін слуханням в Конгресі з перехресним допитом і звинуваченнями глобальних соцмереж у співпраці з Кремлем, вибухнув скандал з так званими "Paradise Papers", серед яких у відкритий доступ вивалились тонни доказів тісної співпраці глобальних соцмереж з Кремлем і багатомільйонні вливання з боку РФ в глобальні соцмережі. Мова про сотні мільйонів долярів.
Про це буквально під час готування цього матеріялу опублікувала статтю британська "The Guardian": "Russia funded Facebook and Twitter investments through Kushner associate".

Родзинка тут в тому, що за співпрацею глобальних інтернет-майданчиків з Кремлем стоїть зять Дональда Трампа Джаред Кушнер! Іменитий зять тісно пов'язаний із засновником "mail.ru", россійським мільярдером Юрієм Мільнером, який мешкає в Силіконовій Долині. Згідно з документами "Paradise Papers", путінський банк ВТБ буквально придбав на суму 191 мільйон долярів Twitter і, через офшорну компанію, придбали на суму 1 мільярд долярів акції Facebook для "Ґазпром Інвестхолдинґ". Про це повідомив першим "The New York Times". І, схоже, це лише верхівка айсбергу: окрім відомих вже з 2011 року фінансових вливань "на развітіє соцсєтєй" з боку Кремля, випливли нові, зі ще більш значними сумами. А на черзі скуповування 75 мільйонів акцій Facebook, які Марк Цукерберґ поспішно виставив на продаж з початком ретельної уваги ФБР до його глобальної соцмережі. Вгадаймо, хто купить всі ці 75 мільйонів акцій ФСБучіка? "Кто бы вы думалі?"

Кому належить Інтернет — чєкістам належить Інтернет! 🙂
В свою чергу екс-керівник "Microsoft Ukraine" Дмитро Шимків (нині один з радників Президента України) заявив американським коллєґам: "А Україна вас попереджала ще у 2015 що Фейсбук перетворився на ФСБук, ось і маєте! Та й Ґуґл теж малює мапи з россійскім Кримом!"
Жаль, не згадав про "флєшмобікі"...

В флєшмобікє паучаствавать нє хатітє лі?.. 🙂
Між іншим, ми ще рік тому на «Порохівниці» писали за кремлядські флєшмобіки.
Коли будете обговорювати чергових жертв секс-шторму "#MeToo", одразу згадуйте "флєшмобік" "#Я_Не_Боюсь_Сказати". У нас же багато хто полюбляє приймати участь у всіляких "флєшмобіках", проходити всілякі "тести" в соцмережах, висвічувати особисті дані й приватні фото на тест-генератори (а потім ваші фото щонайменше прикрашають фейкові аккаунти кремлеботів).
Обережніше там з "флєшмобікамі"!

Чєкісти беруть всі інструменти й досягнення демократії і гатять ними демократію так, що аж пір'я летить в різні боки!
Кремль вельми вдало роздмухав справжній шторм взаємних секс-звинувачень в США, і тепер всі Американці займаються з'ясовуванням стосунків між собою, не звертаючи уваги на решту глобальних подій. До того ж, чєкісти позбулись популярного американського серіялу, де так чи інакше торкались питань щодо сучасної політики РФ, а це дратувало Кремль. На РФ чисельні рупори від аТАСС до "СПИД-инфо" не встигають штампувати радісно результат роботи товаріщєй з Лубянки і лабораторіі каспєрскоґо. Всі кацапи завзято обговорюють подробиці секс-скандалів в Голлівуді, не забуваючи, втім, споглядати "а чьто там у хахлов".
В той же час Американці навіть не усвідомлюють, що стали насправді жертвами справжнього зґвалтування з боку Кремля.
Цей інформаційний бій Кремль виграв...

Хто підставив Голлівуд?
„Who Framed Hollywood Hills“ — в назві цієї публікації навмисне не поставлено знак питання.
По-перше, цілком очевидно, хто підставив Голлівуд і роздмухав секс-буревій на Голлівудських Пагорбах.
По-друге, за голлівудськими забобонами, в назвах не ставиться знак питання, аби не було низьких касових зборів.
А ще у назві прихована тонка гра слів: хто володіє англійською, той вже зрозумів про натяк на те, що цього разу кремлівські сценаристи вдало нарізали монтаж свого кремлядського сценарію.

Облиште спостерігати за божевіллям на Голлівуд-Хіллс.
У них там бардак-і-бардєль тепер надовго, і подекуди ті що вижили будуть заздрити мертвим.
За ці 100 років Великої Війни Цивілізований Світ так і не прозрів стосовно того, хто такі кацапи, тому щоразу вони отримують все сильніше й сильніше від орків Мордору. Причому, орки вже гатять їх їхньою ж зброєю... І так буде тривати до тих пір, доки мордорський карфаґєн не буде зруйновано. Лишається тільки сподіватись, що хоча б в Америці та Британії це усвідомлять, бо решта країн Цивілізованого Світу радше нагадує отих фламінго, що перелякано бігають по бульвару Сансет...
Краще сядьте переглядати старі добрі голлівудські кіношедеври цими довгими і майже зимовими вечорами...

© Dem’än Dzüba
Tokmak, Zaporožžä, UKRAЇNA
© «Porohivnyçä»
2017.ХІ.5