Звернення громадян селища Більмак


 

Звернення громадян селища Більмак

до селищного Голови Більмака, яке не оприлюднене і залишилось без розгляду
 

Ми група громадян України, мешканців селища Більмак, з повною мірою своєї відповідальності відчуваємо і усвідомлюємо те, що серед мешканців районного центру зросли, протестні настрої по відношенню до нової назви нашого селища Більмак, що підтверджується подіями, які відбулися при проведенні в районному будинку культури 24 червня 2016 року слухань з цього приводу і якими ми до глибини душі обурені й занепокоєні.
 

Вважаємо, що це було не слухання, а заздалегідь сплановане шоу, яке проходило під гаслом “Слухайте тільки нас!” і в спосіб спланованого саботажу. Нахабні, брехливі, повні бруду виступи, без додержання людської гідності, порядності, не дотримання регламенту для одної сторони і перешкоджання висловленню іншої думки, яку люди присутні в залі не могли почути через
те, що заздалегідь підготовлена група людей створювала неймовірний галас, образливі, нецензурні викрики в сторону виступаючих опонентів, присутніх в залі селищних депутатів, в тому числі і селищного Голови П.І.Будника, що є ганебним явищем для цивілізованого суспільства.
 

Процедуру по зміні назви селища вважаємо як сплановану антидержавну акцію, направлену на дестабілізацію настроїв серед громадян селища та району в цілому, яка проводилась і проводиться й до сьогодні з ініціативи голови районної ради, вона ж голова і районної партії “НАШ КРАЙ” Ю.І.Симоненко, голови районної партії “Опозиційний Блок” і його діючого штабу на чолі з Ю.В.Савчуком, районної газети "Рідний край", на чолі з головним редактором К.В. Причиненком, які всі троє колишні члени політичної партії “Партія Регіонів”, та за участю декількох вчителів районного відділу освіти на чолі з В.В.Крутьком і штучно створеної для цього групи мешканців, які б самі не наважились і ніколи не спромоглися б взятись за цю процедуру без такої потужної підтримки цих посадовців.
 

Нам зрозумілі цілі і наміри цих посадовців, які використовуючи людей, роздмухали ситуацію з назвою селища, внесли розкол серед людей і під цим приводом ведуть між собою запеклу боротьбу за рейтинги очолюваних ними партій, а також за виборця районного центру на майбутні вибори голови Більмацької громади, яка буде створена в 2017 році.

Безглуздого редактора районної газети і завідуючого районного відділу освіти ці особи використовують в своїх брудних планах, намірах і цілях, а ті й раді їм обом допомагати, не знаючи хто з них візьме верх і кому в подальшому доведеться служити.

Підтвердженням всього цього є позиція голови районної ради, ініційована і проведена раніше, з цього приводу позачергова сесія районної ради, спрямована проти назви селища Більмак, саботаж і прийняте рішення на одній із сесій районної ради, ніби то з економічних причин, про відмову та відтягування до нового року перехід у всій діяльності райради не Більмацького, а Куйбишевського району, якого вже не існує в державі.

Голова райради не пояснювала громадянам про достойність наданої селищу назви, а навпаки підтримує їх протестні настрої, і це в районі, який межує з Донецькою областю. Ця посадова особа створила атмосферу не сприйняття нової назви селища в районній раді і з цього приводу чинила тиск на селищних депутатів, як на районній сесії, так і на проведеному так званому слуханні з перейменування селища в районному будинку культури.

Нагадуємо, що на посаду голови районної ради Юлію Симоненко з її негативними характеристиками, приведено шляхом не чесних, підкилимних маніпуляцій і вже тоді обдурено виборців, а наслідки її діяльності вже пожинаємо і сумніваємося в тому, що ці наслідки всі й останні.

Таку ж пропаганду для поширення невдоволення людей сьогоднішньою владою в державі, як і по всій країні, проводить і районний штаб партії “Опозиційний Блок”, використовуючи своїх активістів. Голові цієї партії Савчуку Ю.С. в селищній раді надали всі документи по перейменуванню селища, який і розпочав процедуру по перейменуванню.

Нам дивно, що до цієї кампанії свідомо чи не свідомо прилип заступник селищного голови М.А.Саїнський, зі своєю статтею “Я за Кам’янку“, і це коли? Тоді як селище вже має назву Більмак. Вважаємо, що саме він своїм безталанним керівництвом, роботою, як голова комісії по перейменуванню селища на той час, довів ситуацію, наслідки якої ми відчуваємо сьогодні і заручниками якої є селищні депутати, рішення яких ми повністю підтримуємо як історичне, визначальне рішення.

Всі вище вказані посадовці, які організували цю провокацію, були присутні на слуханні, і за їх далеко не порядною, не пристойною поведінкою ми спостерігали та чули образливі, нецензурні викрики як на адресу селищного Голови П.І.Будника, так і в бік селищних депутатів та громадян, що не побоялись доведеного цими провокаторами до агресії натовпу, вийшли з промовою, так як готувались до слухань і, сподіваючись хоч щось донести необізнаним людям, вести діалог, якого не було.

Ці псевдопатріоти так само вели себе й тоді, коли вони блокували прийняття рішення районною радою про визнання Росії країною агресором, коли всі троє від колишньої політичної партії “Партія Регіонів” були депутатами районної ради попереднього скликання. Тільки після втручання з цього приводу та під тиском активних громадян селища, відповідне рішення районної ради було прийняте.
Але ж чутки про те, що в офіси цих діячів вже були завезені ящики знамен ворожої країни, просто так не народжуються.

Для нас не зрозуміла позиція голови державної адміністрації Більмацького району А.В.Попова, депутата обласної ради від районної партії “БПП”. Він, що, не є мешканцем нашого селища? Чому сховав голову, як той страус в пісок, чому своєчасно не втрутився, не розрядив ситуацію, яка склалася, чому не припинив ту очевидну антидержавну політику районної газети “Рідний край” на чолі з очумілим редактором, який вважає себе самим розумним у всій Україні.

Обурює й той факт, що такий посадовець, як завідуючий районного відділу освіти В.В. Крутько дозволив собі в присутності сторонніх осіб грубо образити молоду жінку, селищного депутата, чоловік якої служить в АТО, і це за те, що їй подобається нова назва селища Більмак. Але ж Ви як селищний голова, відповідно не прореагували на цей ганебний випадок.

Ми всі були свідками того, як “Опоблоку” чітко спланував, організував і підготував виступаючих та запрошених людей на захід по слуханню.
Усіх цих активістів ми постійно бачили в районній раді і біля офісу “Опоблоку”, вони ж і просіяли людей при запрошенні громадян в залежності від їх прихильності до тієї чи іншої назви. В той час апарат селищної ради не діяв, ніхто не ставив ніяких завдань з цього приводу. Не діяла і газета “Вісник селищної ради”, а районна газета в правдивому, не викривленому
інформуванні читачів відмовляла.

Не віримо, що за ініціативою селищного Голови ми б не змогли поставити районного редактора, який вів і веде інформаційну війну в районі, на місце та провести відповідну роз’яснювальну роботу серед мешканців селища.

Нам прикро за те, що коли було потрібно, ми завжди йшли на допомогу селищному Голові. На сьогодні нам не зрозуміло з ким Ви? З цими провокаторами, що спланували цю засіяну грошима акцію, а Ви включили їм зелений світлофор, чи з нами, з нормальними, свідомими людьми і депутатами, які є командою селищного Голови?

Ви за затверджену Верховною Радою назву нашого селища Більмак з тисячолітніми історичними коріннями, яка є законною на сьогодні, про що ви писали, що це – Аксіома, чи за примарну назву селища Кам’янка, якої не було ні на яких картах, ще за часів царської Росії і ніяких офіційних архівних даних про цю ніби історичну назву, як ви стверджували, на запити селищної ради з ніяких архівів не надходило і яких цих Кам’янок з її похідними в Україні біля двохсот?

Ви за обґрунтовано надані висновки авторитетних науковців нашої держави Україна, в правильному, логічному виборі назви селища Більмак, чи за подібно російській вимогу необізнаного, спантеличеного, обдуреного кореспондентом-ветеренаром, та великим "спеціалістом з історії", вчителем хіміком-біологом, дезінформацією натовпу, щодо назви селища Більмак і про примарну назву Кам’янка?

Ви станете на захист селищних депутатів, чи будете ламати їх через коліно, разом з Ю.В. Савчуком, Ю.І.Симоненко та тими нахабними, сварливими, заангажованими, натравленими жінками, яких підібрали для цієї спецоперації по зміні рішення?

Нам відома Ваша позиція “Уступити дорогу дурню”, з чим ми не погоджуємося, оскільки це не дорога, а державне історично важливе рішення затверджене постановою Верховної Ради України, за якою наше селище отримало нову достойну назву Більмак.

Через таких дурнів, яким Ви збираєтесь поступитися, наша держава Україна вже втратила цілі території, в тому числі і ті, з якими межує наш район.
 

Більмак це дійсно, як Ви писали – Аксіома, і ми надіємось, що мужність, твердість, впевненість в Ваших подальших діях і рішеннях буде беззаперечним доказом цього, а пошук шпаринок і дірок для виходу з цієї ситуації буде черговим не достойним вчинком, який вряд чи знайде підтримку в Верховній Раді України.

201-ша Кам’янка з апострофом не зручна в користуванні, викликає розгубленість куди людині їхати, не зручна для служб доставки, в поштовому обслуговуванні, а в часи війни означає, що через людський фактор, гармати, танки йтимуть на захист однієї з Кам’янок, а підкріплення, снаряди, боєприпаси та все інше доставлятимуть в інші, з такою ж назвою, про що ті провокатори не думають, бо їм на сам перед важливі їх рейтинги і посади, що нас глибоко обурює.
 

Нам прикро і соромно за те, що вся наша країна через телебачення дізналася про недостойну, ганебну поведінку необізнаних, спровокованих мешканців нашого селища, до якої їх довела шалена дезінформація редактором районної газети.

Просимо Вас і наполягаємо на цьому, довести наше звернення до відома мешканців селища, усіх селищних депутатів, керівників району і усім ініціаторам і провокаторам, які організували цю антидержавну акцію по перейменуванню нашого селища, яке, не так давно тільки отримало нову, законну, достойну назву.

Нагадуємо Вам, що це вже друге наше звернення до Вас на захист нової, достойної, неповторної в країні назви нашого селища Більмак, яку ми будемо продовжувати захищати і відстоювати.
 

З повагою до Вас
група громадян України, мешканців селища Більмак.
(Зверніть увагу як достойно звучить виділене словосполучення, навіть не потребує уточнення якої області.)

30 червня 2016 року
 

Звернення підписали:
— Корсун Микола Петрович — пенсіонер, депутат районної ради, колишній голова колгоспу, голова районної ради, районної державної адміністраціїї, Більмак, корінний мешканець;
— Мисак Микола Павлович — військовий пенсіонер, голова районної спілки офіцерів, Більмак;
— Бідна Ольга Юхимівна — вчитель-пенсіонер, Більмак, корінна мешканка;
— Бідний Володимир Іванович — інженер-електрик, пенсіонер, Більмак, корінний мешканець;
— Дорошевич Віктор Дмитрович — вчитель-пенсіонер,колишній директор
Куйбишевської СШ, Більмак, корінний мешканець;
— Губрієнко Юрій Миколайович — вчитель історії–пенсіонер, колишній директор Куйбишевської СШ, Більмак, корінний мешканець;
— Коротенко Володимир Кирилович — лікар-пенсіонер, Більмак;
— Горпинич Татяна Миколаївна — корінна мешканка Більмак;
— Марченко Ігорь Володимирович — приватний підприємець, Більмак, корінний мешканець;
— Рябовол Леонід Нікіфорович — вчитель-пенсіонер, Більмак, корінний мешканець;
— Романшак Татьяна Андріївна — лікарепідеміолог, Більмак;
— Романшак Володимир Терентійович — лікар, зав.лабараторією, Більмак;
— Романшак Андрій Володимирович — фельдшер швидкої допомоги, Більмак, корінний мешканець;
— Усик Володимир Васильович — радіоінженер, пенсіонер, Більмак, корінний мешканець;
— Шипко Володимир Олександрович — приватний підприємець, Більмак, корінний мешканець;
— Червяк Станіслав Іванович — пенсіонер, Більмак,корінний мешканець;
— Вернигор Віктор Володимирович — пенсіонер, Більмак,корінний мешканець;
 

3 коментарі до “Звернення громадян селища Більмак

  1. Сповіщення: Змагання за Більмак – ПОРОХІВНИЦЯ

  2. Сповіщення: Більмак — перемога! – ПОРОХІВНИЦЯ

  3. Сповіщення: Більмак — чергова недолуга спроба реваншу – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.