Перейти до контенту

Кремль мріє пошматувати Україну

Кремль мріє пошматувати Україну

 
А кацапи все ділять Україну!
Істерика кацапських недолюдків досягла апогею після низки останніх подій.
Виступ Верховного Головнокомандувача і Президента України в ООН, розривання так званого "доґовора о дружбє с россієй", надання Томосу Україні, заява Константинополя про те, що "РПЦ" це секта — всі ці події рвуть на шмаття "братскій народ"!
Так, "пєдєральный тєлє-анал рассія-1" захлинувся істерикою й кацапські недолюдки почали в прямому етері ділити Україну, витягнувши на монітор вже до дірок затягану "карту раздєла Украіны".


 

Даруйте, вельмишановне панство, але ця публікація буде таким собі текстовим аналогом програми „Ще“ з Максимом Щербиною, тому, вибачайте, але 18+ і подекуди матюки, бо без них ніяк не вийде.

Більшість Українців давно вийшли з інформаційного поля Кацапстану, тож, складно уявляють, настільки глибокою й широкою стала прірва між нами і "братскім народом" за останні п'ять років.
Щоб усвідомити рівень деґрадації кацапья, достатньо знати лиш те, що окрім теми України, котру стомільйонне стадо орків невпинно обсмоктує в режимі нон-стоп з телевізорів та інформаційних просторів, в "трендах" у орків нині новий "хіт" філі кіркорава і колі баскова "Я нє касался пісі козла" на мотив спизженої у Каньє Веста і Ліла Пампа композиції. Втім, наших любителів лайна про "пісю козла" завжди вчасно проінформують помийні сайтики і ЗМІ на кшталт "бульвара ґордона" чи там який розділ ґламура сайту "1+1". (боже, як забути побачене й почуте? треба стирати пам'ять!)
В цей же час на теренах України в трендах надзвичайно чарівна пісня гурту «KAZKA» „Плакала“ про важку долю покинутих матусь-одиначок з майже дорослою дочкою на руках: „І мама молода, й закохана мала — на кухні всі однаково плакали...“
У нас молодь і школярі співають „Поплакала і знов фіалкой розцвіла“, а в Мордорі школота цитує рефрен про "пісю казла".
Різниця у світогляді Українців і кацапья більш ніж очевидна!

Насмоктавшись "пісю казла" від філі і колі, стомільйонне стадо біжить на перегляд вечірнього "аналітічєско-політічєскоґо ток-шоу" — будь якого з безлічі на вибір — хтось уважно слухає старого вєніка з "еха маськви", хтось слідкує за розмахуванням рук кісільова, хтось заглядає в чорний рот соловйова.
Головну особу недоімперії — плюгавого плєшенфюрера Хуйла давно вже потіснив з медія-олімпу за кількістю згадок Президент України, позаяк ім'я Петра Порошенка згадується ледь не щохвилини.
Так погано россіянам, як при Порошенку, не жилось навіть при Обамі!
Рефлексією кацапья є жага поділити або знищити Україну.

Титульною ілюстрацією до цієї публікації є постер 2014 року, на якому показана одна з "карт", котрою на самому початку війни тицяли з кожної шпарини кремлядські пропаґандони. Це ще вони мастурбували на ідею про "навароссію".
Потім були "нєабхадімасть фєдєралізациі", "боснійскій сценарій фєдєралізациі", тощо.
Паралельно лізла "карта раздєла" з обіцяними Польщі і Мадярщині теренами України.
Вйо роздивлятись лядський зоопарк!

УВАГА!
▼ Це россійсько-фашистська пропаґанда! ▼

II► ВГТРК "Россия-1" — "60 минут" от 21.09.18
Чем Украине грозит расторжение договора о дружбе с Россией?

14 хвилин суцільного бамболєо! 🙂
Любителі спостерігати як палають сраки у москалів можуть набрати попкорну й переглянути відео.

Але для початку зверніть увагу на долівку студії — 4 роки поспіль на долівці цієї пропаґандонської студії ВГТРК "россія-1" розташовано Герб України — Тризуб у колі зірок Європейської Унії на синьому тлі. І ведучі-пропаґандони завжди показово-підкреслено топчуться по Тризубу. Це щоб було зрозуміло ставлення кацапських недолюдків до України і Українців.
Хто там ще бажає зустрічати квітами таких "братьєв-асвабадітєлєй"?
А, втім, бажаючих вдосталь...
А деякі наші "співгромадяни" взагалі не вилазять з цієї студії!
Що робить представник України на одному з головних пропаґандонських рупорів квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" — питання риторичне. Вочевидь, грає роль "укропа, прєдставітєля бандеровской Хунты", абощо, і має робити вигляд, що ніби захищає Україну. Втім, все одно вільно сказати слова йому не дають, постійно перебиваючи істеричними верещаннями, як це заведено на россійсько-фашистських хуйлошоу.
В студії пропаґандонського хуйлошоу як завжди "імєнітыє політолоґі, экспєрты, палітікі", звісно ж, представники так званої "ґосдумы рф", представники шовіністично-імперастичних "партій" на кшталт "справєдлівая россія". Тобто, офіційні особи, що представляють квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)".
Тон хуйлошоу задають звісно ж ведучі-пропаґандони, адже саме так будуються пропаґандонські шоу ХуйлоТВ.

Спочатку орків бомбить від того, що Україна розірвала так званий "доґовор о дружбє с россієй", ведучій вставляє необхідну ремарку про те, що "нада вєрнуть всё взад по састоянію на 1991 ґод".
Варто звернути увагу на репліку "сєґодня разарвалі даґавор а дружбє, а завтра пабєдіт НАШ кандідат, будєт лояльный к рассіі прєзідєнт і как мілєнькіє побєжитє подпісывать новый доґовор у дружбє с рассієй, в воздухє будєтє пєрєобуваться, как мілєнькіє!"
Але головний акцент робиться на тому, що, позаяк "доґовор о дружбє с россієй" Україна розірвала, відтак відтепер їх квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" бачте "вправє нє прізнавать тєррітаріальную целастнасть" України.
А то можна подумати, ви колись її визнавали!

Окремою ремаркою для кацапської вати підкреслено: "Разарвав доґовор о дружбє с россієй, тєм самым нєзалєжная прізнала Крым россійскім!"
Смішно 🙂 Кремлядські пропаґандони воліють чомусь не згадувати про міжнародно-правові норми і непорушність кордонів, задекларовану після ІІ Світової війни Гельсинською декларацією (з подачі Кремля, між іншим, щоб не втратити території, отримані за результатами WW-II).

Як і заведено у недолюдків, далі вони починають знущатись над міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, потім транслюють відео від "коллєґ" з каломойського теле-аналу "1+1" з ранковим кулінарним шоу за участі Павла Клімкіна (вочевидь "колєґі" з "1+1" тут же злили запис програми кремлядям) і чіпляються до сала, звісно ж, (москалі завжди чіпляються до нашого українського сала), капаючи слиною і підкреслюючи, що "праслойка тонкая на салє, Клімкін жадіна". Дивно що ніхто не гавкнув "сала Украінє", як це полюбляють кацапи, з прихрюкуванням.
Чисто пубертатні підлітки-гопніки з пролєтарскої общаги! 🙂

До речі, це ще раз свідчить про те, що українським політикам не варто ходити на етери всіляких каломойских і сєпарських теле-аналів, бо ж будь що може бути використано проти них.

Потім під тривожну музичку йде якесь трьосекундне відео про "зачісткі в Закарпатьє, асущєствляємыє Кієвской Хунтой" — це підводка до наступної тези "Украіна патєряла Закарпатьє", в якій фонтаном виплескуються сентенції кацапських недолюдків про "Вєнґєрскую народную рєспубліку Закарпатья", про "право Вєнґріі на свой істарічєскій рєґіон", тощо.
Звісно ж, згадано й "право Польши на Ґаліцию", куди ж без цього.
Сентенції понеслись немов "арба по кочкам" — кацапські недолюдки почали закочувати оченятка, хрюкати і в оргазмічному екстазі фантазували про те, як "развалілась Украіна, да собствєнно і страны-то такой уже нєт — вот Крым вєрнулся домой в Рассію, ДНР і ЛНР сталі нєзавісімымі ґасударствамі, а далєє будєт Навароссія на юґа-вастокє, Закарпатьє атпала, Ґаліция уйдёт Польше, Чєрнавіцкая область к Румыніі — так чьто нєт болєє вашей Украйны!"
Всі ці рохкання, хрюкання-похрюкування зливаються зрештою в один суцільний екстазно-оргазмуючий вереск, аж доки суворий ведучій не припиняє цю вакханалію, позаяк на моніторі з'являється те, заради чого створювався цей випуск хуйлошоу.

Ну а весь цей 14-хвилинний цирк власне влаштовувався задля "ізюмінкі" хуйлошоу — тієї самої "карты раздєла Украіны"!

Власне, "карта раздєла Украіны" не нова.
З початку війни подібні мапи в усіляких варіяціях забили весь інформаційний простір. Навіть в пошуку картинок в Google по запитам "карта України" більшість картинок буде саме кацапських, з сотнями варіянтів "раздєла".
Шукайте по запиту "мапа України" — там трішки менше кремлядського сміття.

Ділити Україну кацапські недолюдки теж почали не вчора і не наприкінці 2013 року, коли почався Майдан.
Шматувати й ділити Україну москалі полюбляли всю історію свого нікчемного існування, одразу після того, як їх орди московскоґо улуса знищили православний Київ і Київську Русь.
Нині про "былоє вєлічіє" кацапські недолюдки лиш мріють, тому після розвалу квазідержавного утворення "СССР", улюбленою справою москальских орків є малювання різноманітних "карт раздєла Украіны", домальовувати косо-криво до контурів квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" гіпертрофовано величезний півострів Крим розміром з Камчатку і вимальовувати "карту Вєлікай Рассійскай Імпєріі, вазраждьоннава СССР-2, от Бєрліна до Аляскі"... (їхав лисий х*й в каляскє)

Ну а в студіях хуйлоТВ щодня займались улюбленою справою — кацапські недолюдки різних мастєй ділили Україну.

УВАГА!
▼ Це россійсько-фашистська пропаґанда! ▼

II► "НТВ" — 15.2.2015
Жириновский и Венедиктов "поделили" Украину в студии "НТВ"

Жирік це відомий клоун, і меле завжди те, що не можуть офіційно молоти в Кремлі. Коли що, можна буде сказати що це придворний шут, що власне так і є. Тактика в даному випадку була проста: спочатку сурков і малафєєв дають завдання польським "кресовим одзискачам" показати цю "карту" на польському телебаченні, потім вже ніби-то польську мапу з усіх боків розглядають московіти, прицмакуючи та розводячи "політічєскую діскусію".
Не варто також дивуватись, що жирік і вєнік наввипередки побігли до "карты раздєла" — ці два клоуна грають ролі "радікальноґо політіка" і "лібєральноґо журналіста", але обидва є дрібними ґвинтами пропаґандонської махіни Кремля. Тож, якщо хтось все ще вважає вєніка "лібєралом" — вспокойтесь, воно давно на зарплатні у "ґазпрома", та й "ехо москви" теж є рупором "ґазпрома".

Проте, цей випадок з "польской картой раздєла Украіны" за 2015 рік засвідчив одну цікавинку — одразу після цього активізувались антиукраїнські настрої в Польщі та здійнялась риторика про "Львув наш!" та "Львув то є польське място", а ляхи не на жарт збудились ідеєю "одзискання всходніх кресів", себто, окупацією західних теренів України.
Вочевидь, до 100-річчя незалежності Польщі, яке станеться 11.11.2018, Кремль пообіцяв Варшаві, що Польща отримає нарешті свої "всходні креси", принаймі, ті що нині в складі України. Ось і наполегливо відпрацьовують кляті ляхи.

Окрім телебачення, ще більше кремлядською пропаґандою та "картамі раздєла" забитий Інтернет.
Достатньо забити в пошуку відповідні словосполучення і на юзера вивалиться цілий вагон "аналітічєскій статєй" за останні 4-5 років з усілякими обіцянками "скоро Украіна развалітся"!


Втім, у нас половина населення у нас воліють жити у ворожому інформаційному просторі, тому саме на них розраховано цей шквал і цунамі відбірної кремлядської пропаґанди та відвертої кремлядської брехні у віртуальному просторі.
УВАГА!
▼ Це россійсько-фашистська пропаґанда! ▼

— 2016 рік:
"Украину ждет распил на три части"
"На Украине наступает экономический коллапс"
"До конца лета Украину разделят на три части"

— 2017 рік:
"Раздел Украины назначен на 2018 год"
"ЛДНР примут участие в разделе Украины"
"В Москве анонсируют появление новой страны от Одессы до Харькова – вместо Украины"
"На юге-востоке Украины возникнет новое дружественное России государство"

— 2018 рік:
"Порошенко необходимо убрать с поста президента"
"Юлия Тимошенко лидирует в рейтингах на Украине"
"Никакого диалога с Порошенко быть не может в принципе"
"Лидером президентских выборов на Украине является Юлия Тимошенко"
"После президентских выборов Украина войдёт в состав России, но не вся"

Це лише по декілька заголовків, що кинулись в очі зі сторінки пошуковика. У віртуальному просторі таких "навастєй" — втопитись можна у цьому бездонному лайні!

І головне — щороку, щомісяця, щотижня і щодня кремлядська пропаґанда обіцяє що ось-ось Україна "развалітся", а нічого не відбувається.

Кремль мріє пошматувати Україну!
Не забуваймо про це. І пам'ятаймо, ніяких "друзєй" чи "братьєв" серед кацапів не існує.
Кацапи всі без винятку патологічно ненавидять Українців і мріють нас знищити!
І як свідчить історія, кацапи постійно намагались знищити Українців!
Голодомор і війни ХХ століття вбили понад 20 мільйонів Українців...
Хто влаштовував війни й три голоди Голодомору? Кацапи!

Перші роки совєтської окупації і "красний тєррор", коли кацапи за українську мову і вишиванку здирали шкіру живцем з Українців, вдавалися до найбільш жахливих і нелюдських тортур, від скальпування до четвертування, а особливе задоволення кацапи отримують зі знущань, пов'язаних зі статевими органами, від зґвалтувань, тощо...
І це не доба садиста івана ґрозного, це був 1918-1921 роки, та й в 1930-ті роки катування були такі ж...
А ХХІ століття, коли схід України окупували россійсько-фашистські нелюди — відбувалось те ж саме — вбивства за українську мову, за вишиванку, за українські кольори... Знущання, катування, скальпування, кастрація...
Українці, які стикались з цими недолюдками чи усвідомлюють весь жах химерної сутності кацапів — чудово розуміють, що вважати кацапів людьми неможливо!
І так воно й є насправді.
Кацапи це не люди!
Кацапи це недолюдки!

А відтак, запам'ятайте головне правило цієї війни:
Гарний кацап — мертвий кацап!
Побачив кацапа — вбий! Доки кацап не вбив тебе.

СЛАВА УКРАЇНІ!
СМЕРТЬ МОСКАЛЯМ!