Перейти до контенту

✠ УКРАЇНА — ЄВРОМАЙДАН: повернення втраченої Незалежності

✠ УКРАЇНА — ЄВРОМАЙДАН ✠
ПОВЕРНЕННЯ ВТРАЧЕНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

 
Вельмишановне панство! Українці!
Вітаємо з п’ятою річницею ЄвроМайдану і Революції Гідності!
З Днем Гідності та Свободи!


 

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

21 листопада 2013 року розпочався ЄвроМайдан.
Україна зробила найважливіший для своєї історії цивілізаційний вибір.
Україна обрала європейський демократичний шлях розвитку, рішуче відмовившись бути колонією совєтсько-россійсько-фашистської імперії. Бо лише серед вільних демократичних країн Європи і Цивілізованого Світу Україна мала змогу повернути свою втрачену Незалежність. Адже чверть століття з миті відновлення Незалежності були фактично формальністю, і Україна фактично лишалась московською колонією.
Проте, завершується багатовікова історія колонізації України.

Сьогоднішнє свято — це особливий символ незламності українського духу, перемоги свободи і демократії над диктатурою та відродження сильної європейської держави.
Українці вийшли на Майдан.
Українці змінили Історію, зрушивши глобальні тектонічні процеси, і Майдан був лише початком.
Українці показали всьому Світові приклад гідності, звитяги та прагнення до Свободи.
Українці відстояли Незалежність України і продовжують захищати Україну від аґресора.
Українці стоять на сторожі безпеки Європи та Світу від россійського фашизму, а Україна є форпостом Цивілізованого Світу!
Гідність та Свобода для Українця не пусті слова!
《Душу, тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.》

Майдан показав, куди йти і як жити, що вартісне і за що треба боротися, що вкрай необхідне, щоб відчувати себе Людиною, Людьми, Нацією, Країною, Державою, Україною.

Символічно, що саме в ці дні розпочався і попередній Майдан 2004 року.
І саме в ці дні 100 років тому Центральна Рада України зробила перший крок до Першої Незалежності, коли Ⅲ Універсал проголосив Українську Народню Республіку. В ці листопадові дні 1918 року Україна вже боронила свою Самостійність і Незалежність як на сході, так і на заході. В ці ж листопадові дні 1917 року проти України свою першу війну розпочало терористичне чєкістсько-большевистське квазідержавне утворення "Совєтская Россія (РСФСР)". Рівно через рік, в день завершення І Світової війни 11.ХІ.1918 РСФСР розпочне другу війну проти України. І хоча в ці ж дні, 21.ХІ.1920 року відбулось падіння держави УНР і Перша Незалежність була втрачена внаслідок пошматування України між Совєтами і Польщею, але не було втрачено прагнення Українців до Волі, не був втрачений Дух Свободи, який в серцях Українців пронесено крізь покоління, крізь чорні часи Голодомору, війни, кривавих геноцидів проти Українців, що тривали протягом кривавого ХХ століття…
Дух Волі Українців пронесено в серцях Українців крізь час і простір…

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

Зараз весь Світ бачить агонію квазідержавного утворення кривавої імперії чєкістів, котрі заради свого нікчемного паразитуючого виживання фактично вже розпочали Ⅲ Світову Війну!
Втім, ця кривава імперія почала Велику Війну ще у 1914 році — саме з остраху втратити Україну!
Події 100-річної давнини є тим ключем, який відкриває тривалу історію 100-річної Великої Війни і дає відповіді на всі питання нинішніх проблем.
У 1910-х роках, після ганебної поразки у війні проти Японії та революції 1905 року, коли царський трон захитався, Ніколай Второй шукав приводу для нової війни, якою можна було закріпити свій імперський режим. І привід було знайдено.

Австрійський Ерцгерцоґ Франц Фердинанд проголосив про реформу Австро-Угорської Імперії, якою передбачалось утворення під реґентством австрійської корони Європейської Унії з незалежних національних держав і королівств, що входили до складу Австро-Угорщини. Ця реформа передбачала перетворення коронних країн Буковини, Галіції і Лодомерії в Королівство Україна, Королем якого мав стати Ерцгерцоґ Вільгельм фон Габсбурґ (Василь Вишиваний). Українці Галичини звісно ж мріяли про об’єднання України, а це передбачало зріст національно-визвольних настроїв у Наддніпрянській Україні, які й без того вже були значними з початку ХХ століття.
Ерцгерцоґ Франц Фердинанд розробив концепцію Європейської Унії — прообраз сучасної Європейської Унії, куди крокує сучасна Україна! І напередодні 1914-го, і напередодні 2014-го саме через прагнення Українців повернутися до Європи, саме через прагнення Волі й звільнення від московського ярма, кривава кацапська імперія йшла на все, аби втримати в своїх хижих пазурах Україну. "Дєло прінципа!" — наголошував Ніколай-Ⅱ.
Франц Фердинанд ще не знав, що на багнищах в Пєтєрбурґє йому вже винесли смертний вирок…

Зростання національної свідомості Українців по обидва боки імперських кордонів, якими було розділено українські терени, вельми занепокоїло россійсько-імперський режим — втрата України-"малороссіі", "основноґо столпа імпєріі" була смертельною для Россійської Імперії! Цього "вєлікоросси" дозволити не могли! Самостійність України є кісткою в горлянках кацапів!
"Дєло прінципа!" — постійно торочив Ніколай-Ⅱ.
Відтак, Ніколай-ІІ методично й планомірно, методами, відомими нині як гібридні, почав сварити поміж собою європейських монархів, з якими був у родинних стосунках, і зрештою, коли всі поміж собою пересварились і було створено необхідний ґрунт для початку Великої війни та проведено "тренувальні" війни на Балканах, Ніколай-Ⅱ робить головний хід: найманий россіянами сербський терорист-"братушка" Ґавріла Прінцип вбиває в Сараєво Ерцгерцоґа Франца Фердинанда і його дружину Софію… "Дєло прінципа!"

Формально, сараєвське вбивство стає початком Великої війни (так називалась Ⅰ Світова до початку Ⅱ Світової війни).
Офіційно Велика (Ⅰ Світова) війна завершилась 11.ХІ.1918, але спалахнула зі ще більшою силою вже на теренах України…
З самого початку цієї 100-річної Великої Війни Україна знаходиться в її епіцентрі…
Велика Війна, яку роздмухала Россійская Імпєрія ще у 1914-му, все ще триває, і з тих пір Москва постійно підкидує багаття у полум'я цієї війни, роздмухуючи, включно з ІІ Світовою та Холодною, постійні війни в усьому Світі.
Велика Війна триває…
Але розвиток людської цивілізації не залишив місця для будь-яких імперій. Імперії мають відійти у минуле.
Россійсько-Фашистська імперія буде знищена!
І саме Україна стоїть на сторожі безпеки Європи і Світу!

Україна платить занадто велику ціну за свою Незалежність…
Українці звитяжно виборюють Волю останні 100 років у Визвольних Змаганнях і наш Дух Свободи не зламати!
З часів Запорожської Січі Українці ніколи не здаються ворогам і не стають на коліна — краще вмерти в бою й забрати з собою якомога більше ворогів!
Українці століттями захищали й будуть захищати свою Волю, свою мову, своїх близьких, свою Україну! Бо в своїй хаті своя й правда і сила і воля!
„Борімося — поборемо!“ — вчив нас Великий Кобзар.

ЕвроМайдан розпочав неминучий розпад останньої в світі тоталітарної імперії.

Саме через прагнення Українців до Волі, які 100 років тому, в 1914-му, так і в 2014-му, кривава россійсько-фашистська імперія, нащадок Россійской Імпєріі і "СССР", чергова мутація квазідержавного утворення під назвою "Россійская Фєдєрация", а простіше кажучи, "РФ(россія-фашистская)", розпочала криваву помсту: спочатку розстріл Небесної Сотні в центрі європейської столиці, водночас 20.ІІ.2014 почалась висадка россійсько-фашистських окупаційних військ в Севастополі та анексія Криму, а потім війна квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" проти України і бойові дії на Донецькій Україні…
Але Українці не лише стримали навалу оскаженілого й озброєного до зубів ворога, а ще й почали давати по зубам цим ворогам!
Вчорашні майданівці без роздумів йшли на захист України від россійсько-фашистського окупанта! І за ці 5 років війни Українці не дозволили пошматувати Україну й знову паплюжити наші українські землі своїми квазіутвореннями-"навароссіямі" всім цим чисельним россійсько-фашистським окупантам та їх поплічникам з числа сепаратистів, коллабораціоністів і покручів без роду-племені. Кацапська нечисть змогла захопити лише найбільш вражені кацапськими метастазами терени нашої Держави, але й це тимчасове явище — ми повернемо заграбастані терени України!

Щира вдячність всім тим, хто своїми справами втілює в життя ідеали Майдану та робив і робить все можливе, аби Світ побачив нову, українську Україну.
Спільними зусиллями ми збережемо пам'ять для майбутніх поколінь про доленосні події звитяжної і трагічної історії України та про Героїв, які поклали своє життя, відстоюючи цінності українського народу.

Зі святом, вельмишановне панство! Бережіть себе й Україну!
Шануймося, будьмо гідними та вільними Українцями!
Шануймося, ми того гідні!
Борімося — поборемо!
Україна переможе!

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА НАЦІЇ!
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

УКРАЇНА
ПОНАД УСЕ!

 
✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

В публікації опубліковані постери з арт-серії «УКРАЇНА — Ціна Незалежності 1917 — 2017» та візуалізації © Олег Шупляк © «Україна. Згадати Все» і © Микита Титов
Укладач матеріялу ℗ Dem'än Dzüba
© «Порохівниця» — «Porohivnyçä»
2018.ХІ.21