Перейти до контенту

„Міняймо дірявого бриля на мазепинку“

„Міняймо дірявого бриля на мазепинку“

 
У козака оце бриль зовсім зносився — дірки одна на одній! Біда-бідося!..
А воно ж війна триває, козаки на захист Неньки-України постають, Запорожжя славетне якраз поміж окупованими теренами, лінія фронту в Кальміуській паланці палає...
А у козаків, на кого не глянь — брилі мов решето, хоч пальцями небо штрикай!
Воно влітку від сонця й нічого, коли траву косиш, на пасіці чи на подвір'ї пораєшся.
Але під час війни бриля не носять, бо ж від будь-якої іскри макітра спалахне!
І сіли козаки запорожські Верховному Головнокомандувачу листа писати, та не такого, як зазвичай воріженькам писали, а як личить писати Гетьману:

„Батьку наш, Гетьмане України, Верховний Головнокомандуваче!
Числа не знаєм, бо телевізорів не маєм, а навколо Запорожжя клята війна палає, а на Запорожжі Отамана немає, а маємо ми лиш дірявого бриля, а з дірявого бриля користі як із гнійного гнилля!
Не годиться в таку лиху годину доброму козаку дірявого бриля мати — час мазепинку вдягати!
То надішли нам, Батьку Гетьмане, мазепинок файних та однострою зі шликами, що запорожцям личать, та креси з набоями й пороху діжку, а порохівниці ми маємо й більш ні про що не благаємо...“


 

Це була приказка...
Кмітливий читач вже вгледів гру слів і здогадався про що мова.
Саме так — алегорія про зміну бриля має на увазі термінову заміну голови Запорізької ОДА, так званого "ґєнєрал-ґубєрнатора бріля" на більш адекватну людину, бажано з українською свідомістю.
Адже стратегічно важливим прифронтовим Запорожським краєм керує особа, що є символом корупції доби кримінальної окупації донбаським криміналітетом, символом "спайкі мєнтов і крімінала", і ця особа не гребує різноманітними злочинами, від крадіжок землі й хабарів до замовних вбивств.
Запорізькою областю керує мєнт-перевертень і сєпар із закривавленими руками та ненажерливою пикою, яка ось-ось лусне!
Чому цей неодноразово зашкварений злочинець все ще не сидить за ґратами — питання риторичне...
Але може Держава хоча б заради власної репутації нарешті почухається і зніме з посади голови ОДА відкритого мєнта-перевертня, грабіжника, мародера, сепаратиста, колабораціоніста і банального вбивцю?
Чи не соромно Державі тримати на посаді голови ОДА особу зі шлейфом кривавих злочинів, що тягнеться вже не одне десятиліття?
Про "подвиги" цього злочинця легко дізнатись, адже своїм прізвищем воно навіть спаплюжило назву українського солом'яного капелюха, і для того, аби знайти задля колажу титульної ілюстрації картинку солом'яного бриля, довелось оминути половину виданих пошуком фото із розжершоюся пикою злочинця, позаяк фоток мєнта-перевертня пошук видає значно більше, аніж картинок із солом'яним капелюхом. Бо у нас медія-простір забитий згадками про злочини, за якими прямо чи дотично стирчить товаріщ бріль.
Час вже дійсно міняти дірявого бриля на мазепинку!

Для тих, хто української мови "нє панімаєт", розтлумачується докладно: "Мєняєм прохудівшуюся соломєнную шляпу на воєнную мазепинку". А якщо у словосполученні "Міняймо дірявого бриля" деякі мєнтовські персони вгледіли особисті образи чи сенс, яким слово "дірявий" геть інакше інтерпретується отією самою "фєнєю", якою чомусь товаріщі мєнти володіють краще за тих "тріжди нєсудімих", котрих мєнтам ловити потрібно — ну, звиняйте, — кожен розуміє сенс сказаного в межах свого світогляду.
Досить лірики, вйо до прози життя.

Бідкаються оце мешканці прифронтового Більмака від викрутасів провладних коллабораціоністів: то десовєтізовану назву Більмак захищають, то честь легендарного запорожського козака Більмака боронять від зайд, а тепер оце ставки та луки відвойовують у місцевої "еліти"...
І біда така по всьому Запорожжю славному, від Великого Лугу до Озівського моря — всюди Українці потерпають від свавілля провладних коллабораціоністів та сепаратистів, позаяк після Майдану і Революції Гідності гідна українська влада не прийшла на терени легендарного козацького Запорожського краю...
І маленький Більмак, і Токмак, місто-порт Бердянка, і Мелітополь, і Запорожжя, власне — який кут славного козацького краю не візьми — всюди міцно за владу тримаються одні й ті ж, усім відомі злочинці, коррупціонери та сепаратисти й коллабораціоністи.
Дедалі частіше й гучніше піднімають питання запорожці про цих провладних злочинців, та ніхто не чує простих Українців...
Натомість, реваншизм "хазяєв", котрі потікали до Москви, не лише не згасав всі ці 5 років війни, а й зростає!
Клан Пшонки з Москви розсадив тут цілу мережу "смотрящіх", фінансує їх та сподівається на Реванш Пшонноґо Паханата...

У прифронтовому нині Запорожському краї ще до війни окопалося це пшонне кодло. Звісно, кримінальні окупанти давно знали, що готується війна проти України, саме тому й почали заздалегідь займати стратегічно вигідні позиції, підминаючи в усіх сенсах під себе виборчі округи, які в разі потреби могли переформатувати та поділити поміж собою, для власної зручності.
Фактично, стратегічно важлива прифронтова область між окупованими теренами України контролюється Державою лише номінально!
Запорожський край перебуває під фактичною окупацією донбасскіх кримінальних банд, низки "смотрящіх над смотрящімі" і навіть у Верховній Раді область представляють відкриті сепаратисти й колабораціоністи.
Область поділена, немов тушка бройлера, поміж особами з кланів пшонки, ахмєтова, мєдвєдчука, братів клюєвих, портнова, фірташа, льовочкіна, мєдвєдчука, криміналітету і мєнтів, тощо. Відкрито ведуть свою діяльність чисельні кремлядські колабораціоністи-українофоби: "хазяін Мєлітополя і внук НКВДіста" є.Баліцкій, "сєрая кардінальша партіі рєґіонов" і "ґлавная смотрящая артёма пшонкі" юлія ковалєвская, котра вже організувала рух "жінки за мир" (за "русскій мір"); не приховує колабораціонізм нардеп-оліґарх пономарёв і його вірний приспішник з кримінальним прізвиськом "валєт"-валєнтіров, котрий скубеться з бандитом суржаном на виборчому окрузі, де все ще "хазяіном" вважається артём пшонка.
Причому вся ця когорта фінансується з Москви втікачем та "сыном ґєнрокурора і крєстніком януковіча" артёмом пшонкою.

Вишенькою на цьому лайно-торті є так званий "ґєнєрал-ґубєрнатор бріль" — чинний Голова ОДА.
Риторичним є питання, як посаду Голови ОДА отримала особа з репутацією, від якої крутили носом навіть кримінальні подільники в епоху кримінальної окупації донбасскоґо паханата, але факт є фактом — стратегічно важливою прифронтовою областю керує злочинець. Протеже застреленого міністра МВС Кравченка, той самий "ҐАІшнік", що за дивним "совпадєнієм" стояв на посту саме там, де було вбито В'ячеслава Чорновола, фігурант безлічі скандалів, корупціонер і особа, за якою тягнеться цілий шлейф злочинів, від несплати податків до замовних вбивств...
Власне, заглиблюватись у біографію товаріща бріля — марна справа, позаяк "самый молодой тріжды ґєнєрал СБУ" регулярно і неодноразово самостійно переписував власну біографію, додаючи в неї питомо совєтську "романтику" на кшталт "был совєтскім развєдчіком і шпіоном", "отмєнный совєтскій офіцер развєдкі", тощо. Всю цю маячню легко знайти у відкритих джерелах.

На у вельмишановному панству достатньо просто пройтись очима по заголовкам медія-простору, аби побачити всю химерну сутність і справжню біографію "развєдчіка".

Нижче мовою ориґіналу наведено добірку різноманітних публікацій українських ЗМІ.
Красномовні заголовки й підзаголовки багато про що говорять...

„Спецагент із Запоріжжя“ — розслідування «Радіо Свобода» 10.ХІІ.2016
Костянтин Бриль – єдиний з голів облдержадміністрацій, хто відмовився оприлюднити е-декларацію.
• „Константин Брыль: ложь и золото запорожского генерал-губернатора“ — «АНТИКОР» ЧАСТЬ 1 ЧАСТЬ 2
„Депутат от БПП обвинил Запорожского губернатора в причастности к гибели Чорновола“ — «АНТИКОР»
„Константина Брыля подозревают в причастности к убийству Вячеслава Чорновола (Видео)“ — «Бердянский антикоррупционный вестник»
Брыль — «Бердянский антикоррупционный вестник»
Брыль — «АНТИКОР»
„Генерал СБУ Константин Брыль – "смотрящий" от Медведчука?“
„Константин Брыль: "подвиг" коррумпированного "мента", выдающего себя за "разведчика"“ — «Аргумент»
„Генерал о семи дворцах Константин Брыль“
Генерал Костя, Соломенный, украинский символ вымогателя в погонах — это все о Константине Брыле
„Генералы золотых карьер“
Константин Брыль во времена ныне покойного министра Юрия Кравченко был самым молодым генералом в системе МВД. В милиции и ГНАУ Брыля покрывал Кравченко, на таможне и в СБУ – Хорошковский. Оба знали, что этот парень не промах...
„Глава Запорожской ОГА Брыль не погнушался дармовым Лексусом от соратника Януковича?“
• 30.9.2017: „Константин Брыль уже не хочет быть запорожским губернатором. Хочет вернуться воровать в силовые структуры“
Президент Петр Порошенко, в свое время, утверждая Брыля на пост губернатора, рассчитывал, что последний будет управлять процессом и наблюдать за местной ячейкой «Оппоблока», в частности, за гендиректором «Запорожстали» Ростиславом Шурмой. Однако, гарант не учел, или его окружение специально умолчало, что Брыль и Шурма старые друзья и общаются семьями, соответственно задача, поставленная Президентом, не может быть выполнена априори.
• 24.2.2017: „Запорожский губернатор поностальгировал за своим советско-военным прошлым“ «ZP.Depo»
Интересным совпадением выглядит то, что фото военной молодости Брыль разместил в Фейсбуке около 23:00 22 февраля, то есть накануне 23 февраля, дня, когда на России, а также в так называемых “ЛНР” и “ДНР” отмечают День защитника Отечества – праздника, который украинские патриоты называют праздником оккупантов.
„Голова Запорізької ОДА з біографією агента спецслужб РФ приховав 5 елітних авто і коштовні подорожі“
„Брыль сделал дочери подарок, превышающий годовую зарплату в ОГА“ (2.04.2018)
„Дети губернатора Брыля (ни дня в бизнесе, разворовал Запорожье) "зажгли" в Куршавеле и Майами (ВИДЕО)“
„НАБУ ревізує 60 рахунків сім'ї голови Запорізької ОДА, "перевертня" Костянтина Бриля“
„"Подбросили враги": как губернатор Запорожской области из-за десятков банковских счетов оправдывался“
НАБУ таки получили доступ к — внимание! — целым 60 банковским счетам председателя Запорожской ОГА, а также его жены и двух дочерей.
„Глава Запорожской ОГА украл 30 тысяч га земли“
„Из-за гибели рыбы в устье канала между Молочным лиманом и Азовским морем природе нанесен непоправимый ущерб на 25 миллионов гривен“
„Народный депутат и губернатор Запорожской области попались на браконьерстве“
Пока Пономарев поправляет здоровье за рубежом его подельники Сергей Валентиров и Константин Брыль крупно вляпались на незаконном вылове рыбы.
„Запорожская область превращается в нищее захолустье“
„Террористическая ячейка в верхушке Запорожской области“
„Сергей Валентиров и губернатор Брыль. Руководство террористической ячейки в Запорожской области.“
„В поле зрения ГПУ: Террористы Валентиров, Брыль, Суржан. "Урожай 2016", захват земель и попытка захвата запорожского областного совета“
„Каким "госпереворотом" пугает Запорожье Брыль“
Складывается впечатление, что пророссийские силы на Запорожье не просто готовы к реваншу, они его уже осуществляют. С молчаливого согласования власти.
„Губернатор Запорожской области Константин Брыль действует в спайке с криминалитетом“
„Запорожский губернатор - лидер преступной организации (аудио)“

Не дивно, що такий "ґєнєрал-ґубєрнатор", з яким Запорізька область швидко скотилася на рівень дауншифтерів навіть за українськими мірками, викликає все більше невдоволення запорожців. Мешканці Запорожського краю та опоненти "ґєнєрал-ґубєрнатора" неодноразово влаштовували масові акції протесту, на які "ґєнєрал-ґубєрнатор" реагував вельми роздратовано. Власне, дійшло до того, що своїх опонентів "ґєнєрал-ґубєрнатор" просто почав вбивати...
„В Бердянске застрелили ветерана АТО Виталия Олешко: кто он и против кого выступал“

Подейкують, що "Костя-нєпотопляємый" не тоне не через те, що шмат лайна, а тому, що "нєпотопляємоґо" на плаву тримають волохаті лапи мєнтовсько-кримінального синдикату, адже у провладних кулуарах все ще міцні зв'язки "пшонных прокурорскіх".

Звісно, наведені вище джерела мають різну репутацію, втім, коли про одне й теж пишуть медія від «Радіо Свобода» до місцевого порталу «Бердянский антикоррупционный вестник» — це ж вочевидь не просто дим "замовних" публікацій.
Єдиним зауваженням до всіх цих ЗМІ може бути лише зауваження щодо терміну "губернатор" — панове журналісти, у нас тут не РФ, і ґубєрній та ґубєрнаторов немає, а є області і Голови ОДА. Не "ґлава", а Голова — так зветься посада. Втім, у нас навіть прес-служба АП використовує ось це "ґлава" замість офіційної назви посади Голови Держави, та дякувати хоч "губернаторами" не кличуть голів ОДА.
Хоча по відношенню до "нєпотопляємоґо" термін "ґєнєрал-ґубєрнатор" якраз доречний.
Бо який з нього Голова Запорожського краю?

Критики можуть слушно зауважити, що на посаду Голови ОДА цього персонажа призначав Президент України. Так, це дійсно так — за Законом кожного Голову ОДА має призначати Президент України. Така процедура. Голову Дніпропетровської ОДА Коломойського теж призначав Президент України Порошенко, і що? Коли оліґарх, котрий торгує прілою мацою та немов Карабас-Барабас грається в ляльковий театр "95 квартал", стрімко і вщент зашкварився виведенням крадених бюджетних коштів в оффшори, створенням власних армій, заведенням українських військ в Іловайський котел і ледве не оголосив про створення "Днєпропєтровской народной рєспублікі Бєнін" — Президент України зняв цього небезпечного персонажа з посади Голови ОДА. Аналогічна ситуація була й з кумом Порошенка, другом юності, Міхеїлом Саакашвілі, якого Порошенко призначив на посаду Голови Одеської ОДА. Призначив і зняв згодом.
Необхідно розуміти, що кандидатуру "ґєнєрал-ґубєрнатора" вочевидь просував "Народний фронт", членом якого на ту мить був "тріжды ґєнєрал МВД", тобто, читайте, — аваков дотичний до просування бріля на посаду Голови ОДА. Мєнтовські просунули мєнта. Це якщо по-простому, для "пересічного" читача (дехто все ще саме так називає Українців).
Тобто, оточення Президента України, певні політичні сили — кожен зі свого боку лобує та просуває тих чи інших осіб на ті чи інші посади. ОК, щодо узгодженої кандидатури Президент підписує наказ і посаду обіймає людина з кепською репутацією...
Інше питання, хто й навіщо порадив Порошенку на посаду Голови Запорізької ОДА саме цього персонажа з такою мутною репутацією?
Питання риторичне...
Безумовно, це кидає тінь на Президента, але за Законом голів ОДА має призначати Президент України. Така процедура за Законом України.
Не забуваймо також, що вимогою Майдану було максимальне обмеження повноважень Президента України, тож на цю посаду Порошенко прийшов вже як Президент з обмеженими повноваженнями, позаяк після Майдану, для запобігання узурпації влади, республіку перетворено з президентсько-парламентської на парламентсько-президентську, а відтак, більше повноважень нині мають Верховна Рада і Кабмін, а Верховний Головнокомандувач і Президент України мусить діяти лише у визначених після 2014-го і обмежених повноваженнях.
Втім, Президент може подати запит на зняття Голови Запорізької ОДА, як це було вже із вищезгаданими головами ОДА.

Відтак, цю помилку може виправити саме Верховний Головнокомандувач і Президент України, усвідомлюючи всю небезпеку втрати Запорожжя для України...

Свідомі Українці й запорожці вірять своєму Верховному Головнокомандувачу.

Зібрати цей дайджест публікацій ЗМІ спонукала попередня публікація Більмак постав проти свавілля екс-прокурора — саме так по всій області у громад відбираються ставки, земельні ділянки, і все це зрештою сходиться на персоні все того ж "ґєнєрал-ґубєрнатора бріля"...
Наголошується ще раз — про те, що "ґубєрнатор"-сєпар бріль підтримує топонімічни війни оліґарха-сєпара пономарёва та з його подільником валєтом займається вбивствами та бракон'єрською риболовлею в морі, а потім встигає поводити хороводи ватніків та "бєссмєртныє полкі пабєды" на пару зі ще одним калірованим кремлядським колаборантом боґуслаєвим — пишуть не лише ЗМІ з сумнівною репутацією, але й провідні медія:
„Яким "держпереворотом" лякає Запоріжжя Бриль“ — «ZP.Depo.UA» (29.07.2017)
9-го травня в кількох містах області, зокрема і в Запоріжжі, сталися сутички через заборонену символіку, на яку не реагувала поліція. А сам очільник ЗОДА зустрічав День Перемоги в компанії нардепа Богуслаєва в парку Клімова, де було багато портретів "Полку Перемоги", однак лише одне українське знамено.
Не беремося оцінювати, наскільки підривними були акції з масового співу радянських пісеньок на Запоріжжі, початок яким поклали "ахметівські", а продовжили "богуслаєвські". Однак портал «Depo.Запоріжжя» вже доводив, що з акції, яка так само раптово зникла, як і почалася, стирчать "кремлівські вуха".
Серед інших прикладів, коли обласна влада не лише воліла не помічати, а й навіть сприяла сумнівним антидержавним рухам певної частини населення області, варто згадати й перегляд результатів декомунізації. Адже саме з благословення Бриля почався цей процес в райцентрі Більмак і селі Болгарка.
Складається враження, що проросійські сили на Запоріжжі не просто готові до реваншу, вони його вже здійснюють. З мовчазного погодження влади...

Відтак, постало нагальне питання негайної заміни Голови Запорізької ОДА на адекватну людину.
Питання щодо кримінальної складової варто залишити відповідним органам, можливо, Генпрокуратура нарешті прокинеться?
А запорожці переймаються в першу чергу тим, що прифронтова область знаходиться в руках ворогів України!
І з цим треба негайно (і давно) щось робити!..

1 коментар до “„Міняймо дірявого бриля на мазепинку“

  1. Сповіщення: Більмак: топонімічна війна по новому колу – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.